زبان پژوه

دانلود کتاب 501 فعل کاربردی زبان اسپانیایی | Barron’s 501 Spanish Verbs

دانلود کتاب 501 فعل کاربردی زبان اسپانیایی | Barron's 501 Spanish Verbs

در این مطلب از زبان پژوه به بررسی و دانلود کتاب 501 فعل ضروری زبان اسپانیایی با نام 501 Spanish Verbs می پردازیم. در این کتاب فعل های ضروری زبان اسپانیایی به ترتیب حروف الفبا مرتب شده و برای استفاده زبان آموزان آماده گشته است. همانطور که می دانیم دانستن و یادگیری و به خاطر سپاری فعل های پرکاربرد و ضروری یک زبان خارجی می تواند کمک به سزایی در فرایند یادگیری آن زبان به زبان آموز نماید.

کتاب 501 فعل کاربردی زبان اسپانیایی

در سری کتاب های 501 Verbs که از سوی انتشارات Barron برای زبان های مختلفی اعم از عربی، فرانسه، آلمانی، انگلیسی و ایتالیایی منتشر شده، سعی بر این بوده که افعال کاربردی، ضروری و مهم این زبان ها را در قالب کتابی کاربردی و مفید در اختیار زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری این زبان ها قرار داده شود.

در اینجا ما کتاب فعل های ضروری زبان اسپانیایی را در اختیار شما زبان پژوهان گرامی قرار می دهیم. امید است مورد توجه شما قرار گیرد.

مکمل یادگیری

و اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت بسیاره و اغلب زبان آموزا ازش غافل می شن، عناصر مهم در یادگیری و به یادسپاری مطالب مورد مطالعه هست. این سه عنصر، تمرین، تکرار و نظم در یادگیری هستن. بر کسی پوشیده نیست که اگر این سه عنصر در هنگام مطالعه و یادگیری مورد غفلت زبان آموز یا در کل محصل ها قرار بگیره، بی شک تنها عایدیش، اتلاف زمان و هزینه برای یادگیری هست. پس هر مبحثی رو که می خوایم یاد بگیریم باید به این سه عنصر توجه ویژه ای داشته باشیم.

پیشنهاد زبان پژوه  دانلود نرم افزار اندروید آموزش افعال زبان اسپانیایی | Spanish Verbs Pro

موارد آموخته شده رو تمرین کنیم، تمرین هامونو تکرار کنیم و از همه مهم تر در این دو موضوع نظم و ترتیب داشته باشیم. امیدوارم موارد گفته شده بتونه برای شما زبان آموزای عزیز مفید واقع شده و گامی در جهت بهبود دانش زبانی شما باشه. ما در زبان پژوه همیشه سعی می کنیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

501 Spanish Verbs

This self-teaching book of 501 commonly used Spanish verbs for students and travelers provides fingertip access to correct verb forms.

Verb conjugations are usually found scattered in Spanish grammar books and they are difficult to find quickly when needed. Verbs have always been a major problem for students no matter what system or approach the teacher uses. You will master Spanish verb forms if you study this book for a few minutes every day, especially the pages before and after the alphabetical listing of the 501 verbs.

This book will help make your work easier and at the same time will teach you Spanish verb forms systematically. It is a useful book because it provides a quick and easy way to find the full conjugation of many Spanish verbs. The synonyms and antonyms listed for each of the model verbs will help you consider other verbs when expressing yourself in Spanish. When the synonym or antonym is not in the main list, a model verb is given in parentheses.

دیدگاه‌ها (0)

  • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
  • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.