• دانلود زبان انگلیسی تخصصی بازرگانی و تجارت Intelligent Business
 • دانلود زبان تخصصی توریسم و گردشگری Career Paths: Tourism
 • دانلود زبان انگلیسی تخصصی پزشکی Career Paths: Medical
 • دانلود زبان تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری Career Paths: Finance

دانلود سری کتاب های English Vocabulary in Use لغات کاربردی زبان انگلیسی مطلب ویژه

 

 

 

دانلود کتاب لغات زبان انگلیسی english vocabulary in use books

در این مطلب با سری کتاب های لغات کاربردی زبان انگلیسی با نام اصلی English Vocabulary in Use در خدمت شما زبان پژوهان هستیم. این سری کتاب ها یکی از بهترین مجموعه های آموزش لغات زبان انگلیسی به شمار می روند و همان طور که در تصویر مشاهده می کنید دارای سطوح مختلف به همراه کتاب کار می باشد. این کتاب از سوی دانشگاه کمبریج انتشار یافته و اثری است از Stuart Redman و بقیه همکارانش. زبان پژوه این سری کتاب ها را به تمامی علاقمندان زبان انگلیسی تقدیم می کند.

 • سطح مبتدی یا Elementary از سری کتاب های لغات کاربردی زبان انگلیسی با نام English Vocabulary in Use:

این سطح اولین سطح و در واقع سطح پایه‌ی این سری کتب بوده و در آن واژگان پایه‌ی زبان انگلیسی برای افراد مبتدی در زبان آموزش داده می شود. این کتاب همان طور که از نامش بر می آید حاوی لغات کاربردی و روزمره‌ی زبان انگلیسی است. 

کتاب Test Your Vocabulary in Use سطح مبتدی (Elementary) همانگونه که از نامش بر می آيد، این کتاب در واقع کتاب تمرین سطح مبتدی کتاب English Vocabulary in Use می باشد. در کتاب حاضر زبان آموز پس از مطالعه کتاب فوق، به تست و آزمون واژگان کاربردی و رایج زبان انگلیسی در سطح مبتدی می پردازد. مطالعه این کتاب بعد از کتاب اصلی توصیه می شود.

همانطور که می دانیم، یکی از ابتدایی ترین مراحل یادگیری هر زبانی پس از بحث حروف الفبا، یادگیری لغات و واژگان آن زبان می باشد. زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنا نیست. زبان آموزان مبتدی در سنین گوناگون پس از آموختن الفبای زبان انگلیسی با ساخت واژگان و لغات جدید با این حروف آشنا شده و لغات ساده ای را یاد می گیرند. در سری کتاب‌های Test Your English Vocabulary، سطح مبتدی مختص افراد مبتدی و کسانی است که تازه شروع به یادگیری زبان انگلیسی نموده اند و می خواهند دایره واژگان شان را گسترش داده و محک بزنند. این کتاب دقیقا برای این افراد طراحی و منتشر شده است. کتاب حاضر با آوردن مجموعه ای از لغات و همچنین سلسله تمریناتی در پی آنها در صدد تثبیت لغات آموخته شده توسط زبان آموز بر آمده است. کتاب حاضر را به همه زبان آموزان مبتدی توصیه می کنیم.

 • سطح Pre-Intermediate و Intermediate سری کتاب های لغات کاربردی زبان انگلیسی Test Your English Vocabulary:

کتاب حاضر نسخه پیش متوسط و متوسط این سری کتاب ها می باشد. این نسخه مختص کسانی است که سطح زبان انگلیسی شان خوب و در حد متوسط می باشد. همچنین به زبان آموزان مبتدی توصیه می کنیم برای نظم بخشیدن در یادگیری لغات و واژگان انگیسی شان ابتدا نسخه Elementary آن را دریافت و مطالعه نمایند.

کتاب Test Your Vocabulary in Use سطح متوسط و پیش متوسط (Pre-Intermediate و Intermediate):

در نسخه متوسط و پیش متوسط این سری لغات و واژگان انگلیسی در این سطح بالطبع نسبت به نسخه قبل تر خود دشوارتر شده و یادگیری آن نیاز به دانش قبلی و نیز مطالعه نسخه پیشین دارد. این نسخه برای افرادی که زبان انگلیسی شان در حد متوسط بوده و قادر به مطالعه متون معمول زبان انگلیسی هستند توصیه می شود.

 • سطح Intermediate یا متوسط سری کتاب‌های لغات کاربردی زبان انگلیسی English Vocabulary in Use:

سطح Intermediate یا متوسط این سری کتاب ها، همان طور که از نامش نیز پیداست مناسب سطوح متوسط و افرادی است که دوره ی Elementary این کتاب ها را گذرانده اند و قصد افزایش سطح معلومات لغوی خود را دارند.

 • سطح Upper Intermediate یا متوسط به بالا سری کتاب‌های لغات کاربردی زبان انگلیسی English Vocabulary in Use:

سطح Upper Intermediate یا متوسط به بالا این کتاب برای آن دسته از زبان آموزانی که دو سطح پیشین را گذرانده و یا سطح دانش زبانی شان در حد بسیار عالی است طراحی و منتشر شده است.

 کتاب Test Your Vocabulary in Use سطح متوسط به بالا (Upper Intermediate):

سطح متوسط به بالا یا Upper Intermediate این سری کتاب ها برای آن دسته از زبان آموزانی است که از نظر دانش و دایره لغوی در سطح بسیار بالایی قرار دارند. همچنین برای آن دسته از دوستانی که قصد مطالعه این کتاب را دارند توصیه می کنیم ابتدا سطح مبتدی و نیز سطح متوسط آن را که در انتهای همین مطلب درج شده است، دریافت و مطالعه فرمایند.

 

English Vocabulary in Use is a family of self-study and classroom texts for vocabulary development. The books follow the successful format of the English Grammar in Use titles with presentation of new vocabulary on the left-hand pages and practice exercises on the facing right-hand pages. There are currently 4 levels of English Vocabulary in Use from Elementary to Advanced. The Elementary and Pre-Intermediate to Intermediate levels are now available with brand new CD-ROMs offering additional interactive exercises. Supplementary tests are also available at each level.

All levels of English Vocabulary in Use are informed by the Cambridge International Corpus to ensure that the items of vocabulary selected are current, useful and up to date. The corpus has also been used to ensure that the vocabulary is presented in natural contexts. The books have been designed for self-study and come with a full discursive answer key.

Business Vocabulary in Use is a new addition to the best-selling English Vocabulary in Use range. Primarily designed as a self-study reference and practice book, it can also be used for classroom work.

The book covers a huge range of business topics including: jobs; people and organisations; production; marketing; finance and the economy, and business culture. Learners will develop essential business communication skills, focusing on the language used for meetings, negotiations and presentations.

Test Your Vocabulary:

Vocabulary tests to accompany the popular English Vocabulary in Use Elementary second edition. Test Your English Vocabulary in Use Elementary 2nd edition can be used on its own or with the companion volume English Vocabulary in Use Elementary 2nd edition. It is a handy book of tests covering the vocabulary practised in English Vocabulary in Use Elementary 2nd edition.

Tests needn't be boring! You can use this book alone, or in class, and watch your rapid progress. Each test will build your confidence and help you to remember 'problem' words. You can use Test Your English Vocabulary in Use on its own or along with the companion volume English Vocabulary in Use Pre-Intermediate and Intermediate 3rd edition (sold separately).

آخرین ویرایش در
شنبه, 24 شهریور 1397 20:52

لینک های دانلود

ردیف عنوان دانلود
1 دانلود کتاب English Vocabulary in Use Elementary لینک دانلود
2 دانلود کتاب English Vocabulary in Use (Pre & Upper Intermediate) لینک دانلود
3 دانلود کتاب English Vocabulary in Use (Upper-Intermediate - Advanced) لینک دانلود
4 دانلود کتاب تمرین لغات انگلیسی Test Your English Vocabulary (Elementary) لینک دانلود
5 دانلود کتاب تمرین لغات انگلیسی Test Your English Vocabulary (Pre & Upper Intermediate) لینک دانلود
6 دانلود کتاب تمرین لغات انگلیسی (Advanced) Test Your English Vocabulary لینک دانلود

اطلاعات فایل

راهنمای اجرای فایل

لطفا جهت استفاده از فایل مراحل زیر را طی نمایید:

1- ابتدا برای دانلود فایل از نرم افزار « اینترنت دانلود منیجر » یا هر نرم افزار دانلود فایل دیگری استفاده نمایید.

2- پس از دانلود فایل، از نرم افزار Winrar یا هر نرم افزار اجرا کننده فایلهای Zip و Rar استفاده نمایید.

3- با استفاده از نرم افزارهای اجرا کننده فایلهای فشرده، فایل را از حالت فشرده خارج نمایید.

4- غالبا فایل های اکسترکت شده دارای یک یا چند فایل PDF، فایل های صوتی و تصویری و متنی می باشند که PDF ها را می توانید با نرم افزار Adobe Reader یا Foxit Reader اجرا نمایید. برای بقیه انواع فایل ها هم می توانید از ویندوز مدیا پلیر و Word استفاده نمایید.

5- همه نرم افزارهای فوق الذکر در ستون سمت راست قسمت « نرم افزارهای مورد نیاز » موجود می باشند.

میزان علاقه مندی شما به این مطلب

تعداد کاربرانی که میزان علاقه مندی خود را به این مطلب اعلام کرده اند:
(2 رای‌ها)
- این مورد را ارزیابی کنید

پشتیبانی، درخواست کتاب و ترجمه

جهت پشتیبانی یا درخواست پکیج و کتاب آموزش زبان لطفا با شماره تگرام 0914.223.1227 تماس حاصل فرمایید.

نظر دادن

* لطفا نظرات مرتبط با این مطلب ارایه فرمایید.
* نظرات بعد از تایید مدیریت نمایش داده می شوند.
* در صورت عدم توانایی در دانلود فایل ها، لطفا ابتدا راهنمای اجرای فایل ها را مطالعه فرموده و سپس در صورت عدم رفع مشکل، در نظرات اعلام فرمایید تا مشکل بررسی و رفع گردد.

بیوگرافی نویسنده

مدیریت

مهران اشرفی هستم، مدیر و مؤسس زبان پژوه. از جمله فعالیت هایم تدریس، ترجمه، فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ، و علاقمند به حوزه فروش و سرمایه گذاری هستم. کارشناس مترجمی زبان انگلیسی و کارشناس ارشد بازرگانی هستم.

 • langpro.ir
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
مجموعه آموزش زبان تخصصی خلبانی و مکالمات هوانوردی AirSpeak یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش زبان تخصصی هوانوردی و خلبانی است. این مجموعه کاری است از انتشارات Pearson Longman و به اعتبار ... - بیشتر بخوانید
در این مطلب از زبان پژوه اطلاعات کاملی به همراه شرح مراحل آزمون MSRT خدمت شما زبان پژوهان گرامی گردآوری شده است. آزمون MSRT در واقع همان MCHE است که توسط اداره بورس و امور دانشجویان خارج ... - بیشتر بخوانید

نرم افزارهای مورد نیاز

به ما اعتماد کنید

logo-samandehi

آخرین دیدگاه‌ها

 • نوشته شده توسط شیوا

  باسلام درسایت دیگری این فایل رایگان بود برای دانلودکردن ایا… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط فاطیما

  سلام چطور میتونم مجموعه مادر و کودک رو تهیه کنم؟ بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط mahmood

  سلام پسورد فایل زیپ اشتباهه برا من باز نمیکنه فایلو… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط مرضیه

  سلام ممنونم عالی بود بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط علی شریفی

  فرهنگ انگلیسی به فارسی بزودی ارایه خواهد شد، فرهنگی کامل. بیشتر بخوانید

آخرین مطالب آرشیو ها

برترین مطالب

مشترک دائم ما باشید

عضویت در خبرنامه

‫با اشتراک در خبرنامه آخرین مطالب سایت در ایمیل شما خواهد بود.

‫ایمیل شما کاملا محفوظ است.