telegram کانال تلگرام زبان پژوه

دانلود زبان تخصصی کشاورزی Career Paths English: Agriculture

دانلود زبان تخصصی رشته کشاورزی Career Paths Agricultureدر این مطلب مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته کشاورزی را با نام اصلی Career Paths English Agriculture به علاقمندان یادگیری زبان انگلیسی و به خصوص دانشجویان و اساتید رشته کشاورزی معرفی می نماییم. این مجموعه همانند سایر مجموعه های معرفی شده در زبان پژوه مانند مجموعه زبان تخصصی مکانیک، زبان تخصصی عمران و معماری و ... به بررسی لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی رشته کشاورزی می پردازد. این مجموعه حاوی کتاب دانش آموز (Student's Book)، کتاب روش تدریس (Teacher's Book) و دو عدد سی دی صوتی (Audio CD) می باشد. در ادامه به بررسی بیشتر این مجموعه می پردازیم.

 امروزه لزوم یادگیری زبان انگلیسی بر هیچ کس پوشیده نیست. زبان انگلیسی به عنوان زبان علمی و تخصصی جهان نقش به سزایی در آموزش علوم و فنون جهان دارد. در دنیای امروز کسی که زبان انگلیسی نداند به یقین در بسیاری از عرصه ها از علوم روز جهان بی بهره مانده و درست به مانند فرد بی سوادی است که توان خواندن و نوشتن ندارد.

سایت زبان پژوه در جهت اهداف درازمدتش جهت ارتقای سطح علمی جامعه ایرانی، به معرفی و عرضه محصولات زبان تخصصی خارجی برای دانشجویان و اساتید رشته های علمی و فنی داخل کشور می پردازد. هدف ما ارتقای دانش روز جامعه ایرانی با استفاده از منابع به روز و معتبر جهانی است.

در این راستا امروز به معرفی زبان تخصصی رشته کشاورزی برای تمامی دانشجویان، استادان و علاقمندان به این رشته استراتژیک در کشور می پردازیم. همه می دانیم که کشاورزی پایه تامین منابع غذایی کشور است و به روز بودن و داشتن عملکرد علمی در این حوزه می تواند به رشد و توسعه‌ی هر چه بیشتر کمی و کیفی محصولات کشاورزی و در نتیجه شکوفایی بخشی از اقتصاد کشور گردد. این امر نیز به جز مطالعه و داشتن اطلاعات علمی در حوزه کشاورزی به زبان انگلیسی امکان پذیر نمی باشد.

مجموعه Career Paths English: Agrictultre یکی از بهترین منابع برای یادگیری و تدریس زبان تخصصی رشته کشاورزی است. این مجموعه می تواند سرآغازی باشد بر یادگیری زبان تخصصی این رشته و در نتیجه مطالعه‌ی کتاب های تخصصی این رشته به دست دانشجویان این رشته که در این صورت توانسته به هدف اصلی خود برسد.

 English Description:

Career Paths English: Agriculture is a new educational source for agriculture professionals who want to improve their English communication in a work environment. Incorporating career-specific vocabulary and contexts, each unit offers step-by-step instruction that immerses students in the four key language components: reading, listening, speaking and writing.

 

بیش از هر سخن دیگری می رویم سراغ دانلود این مجموعه ارزشمند از زبان پژوه.

Downloadدانلود زبان تخصصی رشته کشاورزی Career Paths: Agriculture  
دانلود زبان تخصصی کشاورزی Career Paths Agriculture
دانلود زبان تخصصی کشاورزی Career Paths Agricultureبسته آموزش زبان تخصصی کشاورزی با نام Career Paths: Agriculture به همراه فایل های PDF کتاب دانش آموز و معلم و سی دی های صوتی
توضیحات بیشتر
قیمت : 29900 تومان
میزان تخفیف : 10000 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 19900 تومان

نظرات   

+2 #1 جواب: دانلود زبان تخصصی کشاورزی Career Paths English: AgricultureGuest 1394-08-29 16:13
سلام،من فایل زبان را دانلود کردم ولی باز نمیشه چرا؟؟؟
گزارش به مدیر
0 #2 جواب: دانلود زبان تخصصی کشاورزی Career Paths English: AgricultureGuest 1394-08-29 16:14
چطوری میشه عضو سایت شد؟؟؟
گزارش به مدیر
0 #3 جواب: دانلود زبان تخصصی کشاورزی Career Paths English: Agricultureمدیریت 1394-08-29 16:47
نقل کردن Guest:
چطوری میشه عضو سایت شد؟؟؟

سلام

از ستون سمت چپ بخش ورود به سایت لینک ایجاد حساب کاربری رو بزنید و وارد سایت بشید. سپس برای دسترسی به بخش اعضای ویژه باید حق اشتراک بخرید. برای خرید حق اشتراک از همون قسمتی که وارد سایت شدید یه منوی خرید حق اشتراک وجود داره. منو رو زده و از میان چهار نوع حق عضویت یکی رو انتخاب کرده و هزینش رو پرداخت کنید. از این پس همه لینک های اعضای ویژه به مدت حق اشتراکتون براتون باز می باشند

با تشکر
گزارش به مدیر
0 #4 جواب: دانلود زبان تخصصی کشاورزی Career Paths English: Agricultureمدیریت 1394-08-29 16:48
نقل کردن Guest:
سلام،من فایل زبان را دانلود کردم ولی باز نمیشه چرا؟؟؟

سلام

دوست عزیز باید از دو نرم افزار Winrar و Adobe Reader برای باز کردن و خوندن فایل ها استفاده کنید.

با احترام
گزارش به مدیر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه فروشگاه فایل دانلود زبان تخصصی کشاورزی Career Paths English: Agriculture

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی