telegram کانال تلگرام زبان پژوه

دانلود ویدیو آموزشی گرامر کامل زبان انگلیسی The Complete English Grammar

دانلود گرامر زبان انگلیسی The Complete English Grammar

 

در این مطلب مجموعه عظیم آموزش گرامر زبان انگلیسی به صورت ویدیویی The Complete English Grammar را خدمت شما زبان آموزان گرامی معرفی و تقدیم می کنیم. این مجموعه در 10 بخش جداگانه تهیه و تدوین شده، و هر بخش به بیان قسمتی از مباحث گرامری زبان انگلیسی می پردازد. یکی دیگر از مزیت هایی که این مجموعه را به لحاظ کیفیت آموزشی اش در صدر مجموعه های آموزش ویدیویی گرامر زبان قرار داده، شیوایی و بیان ساده و روان مدرس آن است. مدرس این مجموعه آقای وبر به شیوه ای گرامر را تدریس می کند که برای مبتدی ترین افراد نیز درک آن را ممکن ساخته است. در ادامه به بررسی بیشتر این مجموعه می پردازیم.

همانطور که اشاره شد، آقای وبر با بیان بسیار شیوا و رسای خود، مخاطب را جذب کرده و وی را به یادگیری آسان و مفهومی دستور زبان انگلیسی تشویق می کند. در این مجموعه، زبان آموز با هیچگونه لغات و اصطلاحات گنگ و نامانوس مواجه نشده و کافی است تا سطح دبیرستان زبان انگلیسی را آموخته باشد.

از دیگر مزیت های این مجموعه 10 قسمتی آموزش گرامر انگلیسی نوشتن مطالب تدریس شده توسط مدرس بر روی صفحه است. بدین معنی که همزمان با تدریس مدرس، مثال ها و جملاتی که وی در جلسه تدریس به کار می گیرد روی صفحه مانیتور زبان آموز قابل مشاهده است. با این مزیت نیاز زبان آموز به شنیدن و درک مطالب (مهارت Listening انگلیسی) به شدت کاهش می یابد و همین امر باعث شده مخاطبان این اثر افزایش یافته و به فروشی فوق العاده در سراسر جهان نائل آید.

از حسن های دیگر این مجموعه این است که به صورت کاملا ویدیویی ارایه شده و قابل پخش بر روی تمامی دستگاههای پخش فیلم خانگی است. با این قابلیت، زبان آموزان دیگر نیازی به داشتن کامپیوتر در منزل ندارند. همه می توانند این مجموعه را تهیه کرده و در دستگاه پخش خانگی شان به تماشای آن بپردازند.

همچنین همراه هر فیلم آموزشی گرامر در این مجموعه، یک فایل PDF حاوی تمریناتی است که آقای وبر آنها را بعد از هر جلسه آموزش گرامر از مخاطبانش می خواهد. توصیه می‌شود برای یادگیری سریعتر و ماندگاری بیشتر مفاهیم گرامر زبان انگلیسی این بخش را جدی بگیرید. پس از پایان هر جلسه آموزشی، فایل PDF را باز کرده و به سوالات مطرح شده در آن پاسخ دهید. پاسخ صحیح سوالات را نیز می توانید در ابتدای ویدیوی بعدی از خود آقای وبر به صورت کاملا تشریحی و مفصل بگیرید.

در کل آموزش گرامر The Complete English Grammar مجموعه ای بسیار آموزنده و ارزشمند برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی به صورت کاملا مفهومی و با ماندگاری بالا همراه با تمرینات کاربردی و جالب است. پیشنهاد ما به هر زبان آموزی تهیه و مشاهده این مجموعه می باشد. از مدت ها پیش این مجموعه در فروشگاه زبان پژوه برای سفارش دوستان زبان آموز در دسترس قرار داشت. هم اکنون نیز برای دانلود اعضای ویژه بر روی سایت قرار گرفته است.

در ادامه می توانید این مجموعه ارزشمند را از زبان پژوه دانلود فرمایید.

  

 

Downloadدانلود آموزش گرامر کامل زبان انگلیسی The Complete English Grammar 
ویدیو آموزشی گرامر کامل زبان انگلیسی The Complete English Grammar
ویدیو آموزشی گرامر کامل زبان انگلیسی The Complete English Grammar
توضیحات بیشتر
قیمت : 24900 تومان
میزان تخفیف : 5000 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 19900 تومان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه فروشگاه فایل دانلود ویدیو آموزشی گرامر کامل زبان انگلیسی The Complete English Grammar

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی