telegram کانال تلگرام زبان پژوه

دانلود نرم افزار نوشتن رزومه انگلیسی Resume Maker Pro

resume-maker-professional-2012

نرم افزار ساخت و نگارش رزومه Resume Maker Professional یکی از بهترین نرم افزارها برای نوشتن رزومه های بسیار حرفه ای و کارآمد است. پیش‌تر در زبان پژوه به ارایه کتابهایی در باب نحوه نگارش رزومه های گوناگون انگلیسی پرداخته بودیم. ولی جای نرم افزاری جامع و بسیار کاربردی مثل Resume Maker Pro خالی بود. این نرم افزار بسیار سریع و آسان بوده و با یک فرآیند گام به گام و آسان به شما این امکان را می دهد از میان ۱۳۰۰۰ شغل، ۱۵۰۰۰۰ عبارات توصیه شده و بیش از ۱۰۰۰ نمونه رزومه از پیش آماده، یک رزومه بی نظیر برای شغل مورد نظر خود فراهم کنید.

همانطور که قبلا نیز در زبان پژوه اشاره شده، نگارش رزومه کار ساده ای نیست. منظور از این جمله این نیست که کسی نتواند رزومه بنویسد بلکه رزومه نویسی حرفه ای کار هر کسی نیست. نگارش رزومه برای خود اصول و قواعدی دارد. این اصول و قواعد نیز بسته به نوع رزومه و شغلی که قرار است رزومه برای آن به نگارش درآید تفاوت دارد. برگه رزومه را می توان یکی از حساس ترین اوراقی دانست که هر فرد جویای کاری در طول دوران جستجویش حداقل یکبار به آن برخورد کرده و نیاز به نگارش آن را در خود احساس کرده است.  از جمله این افراد، می توان به هموطنان جویای کارمان در خارج از کشور اشاره کرد. روزانه افراد زیادی از قشرهای مختلفی همچون داوطلبین دانشگاه، استادان رشته های گوناگون، افراد زبده و متخصص که قصد ادامه تحصیل یا کار در خارج از کشور دارند، نیازمند نگارش رزومه های انگلیسی بسیار حرفه ای و کارآمد هستند. 

همانطور که قبلا نیز ذکر شده، رزومه باید به گونه ای تنظیم گردد که کارفرما در نگاه نخست و در همان دقیقه اول توانایی بررسی رزومه را به صورت مفید و مختصر داشته و آن را در لیست رزومه هایی قرار دهد که شانس تصاحب آن شغل را دارند. به همین منظور باید اصولی مدنظر واقع شوند تا رزومه هم به شکلی جذاب تنظیم شده و هم اینکه نگارنده را به مقصود خود که اشتغال در شغل درخواستی اش باشد، برساند.

Resume Maker Pro دقیقا همان نرم افزاری است که بسیار از افراد فوق الذکر را از دردسر های نگارش یک رزومه حرفه ای و جذاب می رهاند. به کمک این نرم افزار ساده و بسیار کاربردی، کاربر به صورت گام به گام و بصری با مراحل تنظیم رزومه آشنا شده و رزومه خود را آماده می سازد. ضمن اینکه در خلال این مراحل استاد راهنمایی هم در کنار کاربران حضور دارد و به زبان انگلیسی توضیحات هر بخش از برنامه را به صورت بسیار واضح و شفاف ارایه می دهد. امیدوارم با ارایه این نرم افزار گره از کار بسیاری از افراد جویای کار گشوده گردد. هم اکنون امکان دانلود این نرم افزار کاربردی برای شما عزیزان فراهم است.

 

 

Downloadدانلود نرم افزار نوشتن رزومه به زبان انگلیسی Resume Maker Pro
 • جهت دانلود به انتهای مطلب مراجعه کرده و دکمه " خرید و دانلود " را کلیک فرمایید.
 • حجم: 136 مگابایت
 • شرکت سازنده: Individual Software Inc.
 • راهنما: پس از دانلود، فایلها را با Winrar از حالت فشرده خارج کرده و سپس استفاده نمایید.
 • پسورد فایل ها: www.englishpro.ir
 • منبع: زبان پژوه
نرم افزار نوشتن رزومه انگلیسی Resume Maker Pro
نرم افزار نوشتن رزومه انگلیسی Resume Maker Proبرای مشاهده لینک دانلود بر روی دکمه خرید و دانلود کلیک فرمایید. پس از پرداخت هزینه، لینک دانلود در سایت نمایان می شود.
توضیحات بیشتر
قیمت : 14900 تومان
میزان تخفیف : 5000 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 9900 تومان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه فروشگاه فایل دانلود نرم افزار نوشتن رزومه انگلیسی Resume Maker Pro

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

 • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
 • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
 • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
 • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

 • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
 • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
 • بخش فروشگاه: LangShop.ir
 • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی