زبان پژوه

سؤالات متداول

محصولات

همانطور که در اعلانات سایت و صفحه خود محصولات ذکر کردیم، کتاب چاپی در حال حاضر موجود نداریم و تمامی کتاب ها به صورت الکترونیکی و PDF هستند. بنابراین اگر سرعت اینترنتتان خوب است بهتر است گزینه دانلودی را انتخاب نمایید.

گزینه پستی مختص کسانی است که سرعت اینترنت مطلوبی ندارند و امکان دانلود برایشان فراهم نیست. یا اینکه قصد دارند بسته های آموزشی را به دوست یا آشنای خود هدیه بدهند. همچنین در هنگام انتخاب گزینه پستی هزینه پست نیز به قیمت محصول اضافه می شود. ولی در دانلودی این موضوع وجود ندارد.

مثلا شما اگر بسته ای را با قیمت 59000 تومان به صورت دانلودی سفارش می دهید. قیمت همین بسته در حالت پستی با افزوده شدن هزینه پستی به حدود 74000 تومان می رسد.

متاسفانه در کشور مان ایران، ما به ارزانی کتاب عادت کرده ایم و این شاید به دلیل عدم استقبال مخاطبین کتاب یا به هر دلیل دیگری بوده است. علاوه بر این ما در ایران تصور می کنیم که چون کتاب الکترونیک است و چاپی نیست پس باید قیمتی بسیار نازل و نزدیک به رایگان داشته باشد. در صورتی که اصلا این طور نیست. در واقع 90 درصد هزینه ای که ما برای کتاب پرداخت می کنیم هزینه محتوای آن کتاب و زحمتی است که نویسنده آن برای تهیه آن محتوا کشیده است.

کاربر فرهیخته و عزیز زبان پژوه، کتاب هایی که شما در فروشگاه زبان پژوه مشاهده می فرمایید حاصل تلاش ما برای جمع آوری بهترین نسخه ها از سراسر جهان و خریداری برخی نسخ با ارز دلار از ناشر خارجی است. و دلیل اصلی گرانی بسته ها هم این موضوع است.

به دلیل مسائل امنیتی، آدرس لینک ها کدگذاری شده است. به همین دلیل حجم فایل ها حین دانلود نمایش داده نمی شود. اجازه بدهید فایل ها تا انتها دانلود شوند. بیشتر فایل ها حجمی بین 100 تا 300 مگابایت دارند. همچنین اندازه فایل ها در قسمت ویژگی های هر فایل نوشته می شود.

پسورد فایل های سایت langpro.ir است. در برخی از فایل های قدیمی نیز پسورد www.englishpro.ir می باشد. توجه فرمایید که هر دو کلمه با حروف کوچک هستند.

در صورتی که در ابتدا در بخش نحوه دریافت گزینه دانلودی را انتخاب کرده باشید، به محض پرداخت هزینه فایل ها و برگشت از درگاه بانکی به سایت، در صفحه ای که برایتان باز می شود اطلاعات و لینک های دانلودی محصولات خریداری شده برایتان نمایش داده می شود. کافی است روی آنها کلیک کنید تا فرآیند دانلود شروع شود. ضمنا پیشنهاد می کنیم از نرم افزار Internet Download Manager یا به اختصار IDM برای دانلود فایل ها استفاده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق صفحه حساب کاربری تان از بخش دانلود ها به لیست لینک های دانلود تمامی محصولات خریداری شده تان به صورت مادام العمر دسترسی داشته باشید.