سئوالات متداول

من ارسال پستی رو انتخاب کردم ولی برام یه سی دی پست شده به جای کتاب چاپی!

همانطور که در اعلانات سایت و صفحه خود محصولات نیز ذکر شده، کتاب چاپی در حال حاضر موجود نداریم و تمامی کتاب ها به صورت الکترونیکی و PDF هستند. بنابراین اگر سرعت اینترنتتان خوب است بهتر است گزینه دانلودی را انتخاب نمایید.


گزینه پستی صرفا برای زبان پژوهانی کاربرد دارد که بنا به هر دلیلی امکان دانلود نداشته یا قصد ارسال هدیه به شخص یا اشخاص خاصی را دارند. علاوه بر این هزینه فایل های دانلودی به مراتب کمتر از هزینه ارسال پستی است چرا که در حالت ارسال پستی هزینه بسته بندی و پست کردن مرسوله نیز بر روی قیمت نهایی محصول اعمال می شود.

چند روزی هست که محصول رو به صورت پستی سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده. چیکار کنم؟

ما در زبان پژوه نهایتا 48 ساعت بعد از دریافت سفارش (به جز تعطیلات رسمی) اقدام به بسته بندی و تحویل مرسولات به اداره پست می کنیم. تحویل مرسولات بعد از این مرحله به عهده شرکت پست است. مرسولات معمولا بین 72 ساعت تا حداکثر یک هفته (در دورترین مناطق از مبدا) به دست شما زبان پژوهان عزیز می رسد.


همچنین شما می توانید از بخش چت سایت نسبت به دریافت کد رهگیری مرسوله خود با همکاران ما در ارتباط باشید.

مرسوله پستی رو چه طوری باید پیگیری کنم؟

پس از 48 ساعت از ثبت سفارش خود لطفا از طریق چت با همکاران ما در ارتباط باشید تا کد رهگیری مرسوله پستی را خدمتتان ارسال نمایند.

بسته ای که به دستم رسیده معیوبه چطوری می تونم مرجوع کنم؟

کاربر محترم زبان پژوه بسته هایی که برایتان ارسال می شود قبل از ارسال حداقل در سه سیستم چک می شود و پس از تایید سلامت شان برای شما فرستاده می شوند. اما بازهم اگر در حین استفاده به هر دلیلی متوجه معیوب بودن بسته شدید می توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی (چت) در ارتباط باشید تا راهنماییتان نمایند.

آیا امکان انصراف بعد از ثبت سفارش وجود دارد؟

شما زبان پژوه گرامی می توانید تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش پستی انصراف خود را از دریافت مرسوله اعلام نمایید. بدیهی است این امکان برای محصولات دانلودی وجود ندارد.

نحوه رهگیری سفارش های پستی به چه صورته؟

شما می توانید 48 ساعت پس از ثبت سفارش خود (بدون احتساب روزهای تعطیل) با ورود به سایت و مراجعه به لینک زیر و وارد کردن شماره موبایلی که با آن خرید کرده اید، یا شماره سفارش یا ایمیلی که حین ثبت سفارش وارد نموده اید، از وضعیت بسته پستی خود مطلع شوید.


توجه فرمایید که حتما بعد از 48 ساعت اقدام به رهگیری مرسوله خود بنمایید چرا که قبل از آن بسته شما در فرایند بسته بندی و ارسال قرار دارد و تحویل شرکت پست نشده است.


جهت رهگیری مرسوله خود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

رهگیری مرسوله پستی

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.