ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  مرجع تخصصی منابع آموزشی زبان های خارجی
  امروز سه شنبه - 25 تیر 1398

 • دانلود زبان انگلیسی تخصصی بازرگانی و تجارت Intelligent Business
 • دانلود زبان تخصصی توریسم و گردشگری Career Paths: Tourism
 • دانلود زبان انگلیسی تخصصی پزشکی Career Paths: Medical
 • دانلود زبان تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری Career Paths: Finance

دانلود راهنمای امتحان جی آر ای Gruber's Complete GRE Guide 2014 مطلب ویژه

دانلود کتاب راهنمای آزمون جی آر ای Grubers Complete GRE Guide 2014در این مطلب به معرفی راهنمای جامع آزمون های جی آر ای (Gruber's Complete GRE Guide 2014) می پردازیم. در این کتاب به صورتی کاملا جامع و کاربردی به مباحث مطروحه در آزمون جی آر ای اشاره می شود. امتحان GRE یکی از آزمونهای بین المللی در حوزه سنجش مهارت های دانش آموختگان و داوطلبان دوره های ارشد و دکتری دانشگاههای جهان است. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع می پردازیم.

دانلود تمرینات آزمون زبان جی آر ای - 6 GRE Practice Tests مطلب ویژه

دانلود تمرین های آزمون جی آر ای 6 GRE Practice Testsدر این مطلب کتاب راهنمای امتحان GRE را خدمت شما زبان پژوهان عزیز معرفی می نماییم. امتحان جی آر ای نیز مانند دیگر آزمون های بین المللی زبان انگلیسی همچون آزمون تافل و امتحان آیلتس به منظور محک زدن دانش زبانی و اطلاعات عمومی داوطلبان آن تدوین شده است. این آزمون نیز مانند آزمونهای آیلتس و تافل از بخش های مختلفی تشکیل شده و هر بخش به سنجش یکی از ابعاد اطلاعات زبانی و عمومی داوطلب می پردازد. در ادامه به بررسی بیشتر آزمون جی آر ای و نیز کتاب 6 تمرین جی آر ای از انتشارات Barron می پردازیم.

دانلود کتاب راهنمای جامع ریاضی آزمون جی آر ای - GRE Math Bible مطلب ویژه

دانلود کتاب راهنمای جامع ریاضی آزمون GRE - GRE Math Bibleدر این مطلب راهنمای جامع ریاضی آزمون GRE با نام GRE Math Bible را خدمت شما زبان آموزان گرامی تقدیم می کنیم. این کتاب همانطور که از نامش مشخص است بخش ریاضی آزمون جی آر ای را پوشش می دهد. آزمون GRE یکی از مواردی است که علاقمندان به ادامه‌ی تحصیل در خارج از کشور (به ویژه در آمریکا) باید به خوبی از پس آن برآیند. یکی از بخش‌های این آزمون قسمت ریاضی آن است که برای دانشجویان فنی اهمیت ویژه‌ای دارد. این کتاب با مثالها و نمونه سوالات فراوان و دسته بندی شده یکی از بهترین منابع مطالعه‌ی ریاضی GRE است. سال گذشته آزمون GRE مورد بازنگری و ویرایش قرار گرفت اما این کتاب هنوز هم یکی از مهم‌ترین و کامل‌ترین مراجع این آزمون به شمار می رود. بر اساس تجربه شخصی، مطالعه و حل تک تک تمرینات این کتاب (بعد از کتاب های رسمی که برگزارکننده آزمون یعنی ETS منتشر کرده است) توصیه می شود. هم اکنون می توانید این کتاب را از زبان پژوه دریافت نمایید.

دانلود کتاب راهنمای آزمون GRE - The Official Guide to the GRE مطلب ویژه

دانلود کتاب راهنمای آزمون GRE - The Official Guide to the GREکتاب راهنمای آزمون GRE با نام اصلی The Official Guide to the GRE عنوان مطلبی است که در اینجا بدان می پردازیم. آزمون جی آر ای (GRE) همانگونه که مستحضرید یکی از معتبرترین و مهم ترین آزمون‌ها در سطح جهان بوده و برای سنجش دانش عمومی داوطلبان مقاطع بالاتر از کارشناسی برگزار می گردد. راهنمای مراحل آزمون جی آر ای را می توانید در زبان پژوه که به طور مفصل به مراحل آزمون و مواد آن پرداخته است مطالعه فرمایید. کتاب The Official Guide to the GRE یک راهنمای کامل برای گذراندن این آزمون با موفقیت می باشد. هم اکنون امکان دانلود این کتاب ارزشمند از طریق زبان پژوه برایتان فراهم است.

دانلود کتاب راهنمای ریاضی آزمون GRE - Cracking The GRE Math Test مطلب ویژه

دانلود کتاب راهنمای ریاضی آزمون GRE - Cracking the GRE Math Subject Testکتاب راهنمای آزمون GRE با نام Cracking the GRE Math Subject Test راهنمای بخش ریاضی آزمون GRE است و به آن بخش از این آزمون می پردازد که داوطلبان در آن مجبور به پاسخگویی به سوالات ریاضی می باشند. همانگونه که می دانید آزمون جی آر ئی یکی از سخت ترین آزمون های ورودی در سطح جهان بوده و در سطوحی بالاتر از کارشناسی کاربرد دارد. در این آزمون انواع و اقسام سوالات از داوطلبان به منظور سنجش توانایی های هوشی و علمی شان مطرح می گردد. در این پست نیز ما به معرفی راهنمای بخش ریاضی این آزمون پرداخته ایم. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

 

دانلود کتاب راهنمای آزمون GRE با نام New GRE از بارونز مطلب ویژه

دانلود کتاب راهنمای آزمون GRE از بارونز Barron's New GRE 19thدر این مطلب کتاب راهنمای جامع آزمون GRE را خدمت شما زبان پژوهان عزیز تقدیم می کنیم. کتاب New GRE کاری از انتشارات معظم Barron یکی دیگر از منابع مهم در زمینه راهنماهای موجود برای آزمون GRE یا همان آزمون Graduate Record Examination می باشد که اغلب برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مورد نیاز خواهد بود. این کتاب مثل همیشه یک راهنمای خوب و موثر در زمینه آماده سازی داوطلبان آزمون جی آر ئی برای موفقیت در این آزمون می باشد. کتاب حاضر ویرایش نوزدهم از این سری کتب می باشد. در این ویرایش آخرین تغییرات لازم برای هماهنگی با امتحان جی آر ئی اعمال شده است. هم اکنون می توانید این منبع ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

دانلود کتاب 1014 سوال امتحانی آزمون GRE مطلب ویژه

دانلود کتاب 1014 سوال آزمون GRE - 1014 Practice Questions for the New GREکتاب 1014 سوال امتحانی آزمون GRE یکی از مطرح ترین و مهمترین کتب موجود برای گذراندن این آزمون مهم می باشد. در این پست ویرایش دوم این کتاب که سال 2011 به چاپ رسیده را خدمت شما کاربران محترم معرفی می نماییم. همانطور که مستحضرید آزمون جی آر ئی همیشه یکی از آزمونهای حساس بوده و به خصوص برای مقاطع بالاتر از کارشناسی تقریبا اجباری است. در این کتاب سعی شده با گردآوری 1014 سوال از این آزمون و پاسخ به آنها به قبولی داوطلبان در این آزمون کمک شود. این کتاب به حق یکی از بهترین کتب در زمینه راهنماهای موجود درباره آزمون GRE بوده و ویرایش سوم آن نیز به زودی منتشر خواهد شد. بدون هیچگونه توضیح اضافی می رویم سراغ دانلود مستقیم این کتاب ارزشمند از زبان پژوه.

 

دانلود کتاب راهنمای آزمون جی آر ای Barron's GRE (ویراست 17) مطلب ویژه

دانلود کتاب راهنمای آزمون GRE از بارونز Barrons GRE 17thکتاب راهنمای کامل آزمون های GRE اثر ارزشمند دیگری است از انتشارات به نام Barron. همانطور که در مطالب قبلی اشاره شد انتشارات بارون کتب ارزشمند و پرفروشی از جمله 1100 واژه ضروری که باید بدانید و 504 واژه ضروری و ده ها جلد کتاب ارزشمند دیگر که کمتر کسی نامی از آنها به خاطر دارد منتشر نموده است. یکی از این کتب همین کتابی است که هم اکنون در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم، راهنمای کامل آزمون GRE با نام Barron's GRE. ویرایش 17 ام این کتاب هم اکنون در دسترس می باشد. بدون هیچگونه توضیحی می رویم سراغ دانلود این کتاب ارزشمند از زبان پژوه.

دانلود کتاب لغات ضروری GRE | Essential Words For the GRE مطلب ویژه

دانلود کتاب لغات ضروری آزمون GRE - Essential Words for the GREکتاب لغات ضروری امتحان GRE یکی از مفید ترین و به روز ترین منابع موجود برای آزمون GRE می باشد. با این کتاب تا حدود زیادی خیالتان از بابت بخش لغات و واژگان آزمون GRE راحت خواهد بود. آزمون های GRE یکی از مهمترین آزمونهای زبان انگلیسی در سطوح بالایی همانند کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. داوطلبان این آزمون را غالبا افرادی تشکیل می دهند که قصد ارتقای سمت خود و بالابردن رتبه‌ی علمی شان را در دانشگاه ها و مراکز علمی دارند. در این آزمون مباحث مختلفی مطرح می شود. یکی از این مباحث بحث آشنایی با لغات زبان انگلیسی در سطحی دشوار می باشد. این کتاب دقیقا برای این منظور تهیه و تدوین شده و کاری است از انتشارات موفق Barron که پیش تر کتاب های معروفی مانند 504 واژه ضروری انگلیسی و نیز 1100 واژه ای که باید بدانید را در کارنامه درخشان خود دارد. بدون هیچ گونه توضیحی می رویم سراغ دانلود این کتاب ارزشمند از زبان پژوه.

دانلود کتاب راهنمای مقاله نویسی آزمون GRE - GRE CAT مطلب ویژه

دانلود راهنمای مقاله نویسی آزمون GRE به نام GRE CATدر این مطلب به کتاب راهنمای مقاله نویسی آزمون GRE می پردازیم. در کتاب GRE CAT, Answers to the Real Essay Question در کل به بررسی سوالات مطرح شده در مورد بخش مقاله نویسی یا نوشتاری آزمون GRE پرداخته می شود. این کتاب به داوطلبان کمک می کند تا اکثر مشکلاتی که در حوزه‌ی نگارش آزمون GRE دارند برطرف نمایند. همانطور که می دانید آزمون GRE ویژه‌ی مقاطع بالای تحصیلی نظیر کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. داوطلبین این مقاطع برای گذراندن دوره‌ی تحصیلی خود بعضا نیازمند قبولی در آزمون GRE یا Graduate Record Examination‌ می باشد. مباحث این آزمون اکثر عمومی بوده و مواردی مانند مسائل ریاضی و هوشی در آن مطرح می شود. یکی از مشکل ترین بخش های این آزمون نوشتن Essay یا مقاله می باشد. با کمک این کتاب می توانید این بخش را با درصد موفقیت زیادی بگذرانید. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

دانلود کتاب راهنمای آزمون GRE 2012 - Cracking the New GRE 2012 مطلب ویژه

دانلود کتاب راهنمای آزمون GRE - Cracking the New GRE 2012کتاب راهنمای آزمون GRE با نام Cracking the New GRE 2012 که هم اکنون قصد معرفی اش را داریم یکی از معتربرترین راهنماهای آزمون های GRE می باشد. در این کتاب با تکنیک های اثبات شده سعی گشته به بهترین نحو داوطلب جهت گذراندن و قبولی با نمره بالا در این آزمون آماده شود. همانطور که می دانید GRE آزمونی است که بیشتر در سطوح کارشناسی ارشد و دکترا بدان پرداخته می شود. در اکثر رشته ها گذراندن این آزمون شرط دریافت مدرک دکترا می باشد. ما نیز در زبان پژوه تمامی سعیمان بر این است که با معرفی منابع خوب و مفید این مهم را برای داوطلبان این دوره ها سهل و آسان نماییم. کتاب حاضر ویرایش سال 2012 بوده و در واقع تاکنون آخرین ویرایش این کتاب می باشد. جهت اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب به ادامه‌ی مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود کتاب راهنمای آزمون GRE با نام GRE General Test Cram Plan مطلب ویژه

دانلود راهنمای آزمون GRE با نام GRE CRAM Planکتاب راهنمای جامع آزمون GRE با نام GRE General Test Cram Plan یکی از بهترین راهنماهای جامع در خصوص آزمون بین المللی GRE می باشد. این راهنما با پوشش دقیق و کامل تمام بخش های این آزمون به یکی از مفیدترین و با ارزش ترین راهنماهای شرکت در این آزمون تبدیل شده است. همانطور که می دانید آزمون GREیکی از مهمترین و تعیین کننده ترین آزمون ها در سطوح بالای تحصیلی مانند کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. در این آزمون مفاهیم بسیار متفاوتی نسبت به آزمونهایی مانند آیلتس و تافل مطرح می گردد. بسیاری از افرادیکه خواهان پایان دوره دکتری و یا ارشد خود می باشند نیاز شدیدی به گذراندن این دوره و آزمون دارند. هم اکنون می توانید این راهنمای ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

 

دانلود کتاب مرور سریع لغات آزمون جی آر ای با نام GRE Vocabulary Flash Review مطلب ویژه

دانلود کتاب لغات آزمون جی آر ای GRE Vocabulary Flash Reviewکتاب مرور سریع لغات آزمون جی آر ای GRE Vocabulary Flash Review مجموعه‌ی کاملی است از لغات و واژگانی که شما دقیقا قبل از آزمون GRE نیاز به مرور و حفظ کردن آنها دارید. همچنین یکی دیگر از ویژگی های این کتاب آوردن Synonym ها یا همان مترادف های کلمات می باشد. این ویژگی در به یاد سپاری واژگان بسیار مفید و موثر بوده و کمک شایانی به داوطلبان می نماید. حدود 600 واژه مهم در این مجموعه گردآوری و تدوین شده است. به جرات می توان گفت با دانستن این واژگان می توانید با درصد تضمین بالایی نمراتی عالی را در بخش واژگان جی آر ئی کسب نمایید. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

دانلود کتاب لغات ضروری زبان انگلیسی وبستر Webster's Essential Vocabulary مطلب ویژه

دانلود دیکشنری لغات جدید زبان انگلیسی وبستر Websters New World Essential Vocabularyدر این مطلب به معرفی کتاب لغات ضروری زبان انگلیسی Webster's Essential Vocabulary می پردازیم. کتاب حاضر منبع لغات و واژگان ضروری آزمون های SAT‌ و جی آر ای (GRE) می باشد. شما با داشتن این کتاب بر بسیاری از واژگان به کار رفته در آزمون های مذکور تسلط کافی خواهید داشت. همانطور که می دانید دانستن واژگان کلیدی است برای فهم معنای متون ارایه شده به منظور آزمایش سطح خواندن و درک مطلب داوطلبان. بنابراین شما با این کتاب می توانید به اصطلاح با یک تیر دو نشان بزنید. هم واژگان را یاد بگیرید و هم بتوانید مفهوم متون قسمت Reading را متوجه شوید. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

مجموعه آموزش زبان تخصصی خلبانی و مکالمات هوانوردی AirSpeak یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش زبان تخصصی هوانوردی و خلبانی است. این مجموعه کاری است از انتشارات Pearson Longman و به اعتبار ... - بیشتر بخوانید
  با توجه به کثرت منابع موجود در بازار آشفته ی زبان انگلیسی در این مطلب سعی می کنم تا برترین منابع موجود برای کسب نمره ی حداقل 7 در آزمون آیلتس را معرفی کنیم. البته زبان آموزان عزیز ... - بیشتر بخوانید

آخرین دیدگاه‌ها

 • نوشته شده توسط امین

  سلام. ضمن تشکر از مدیریت سایت بابت ارائه مطالب بسیار… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط رضا

  سلام، اولا خیلی خوشحالم که سایت شمارو پیدا کردم. از… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط مهدی

  سلام چرا بعد از این که من این نرم افزار… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط Young

  Very energetic article, I loved that bit. Will there be… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط نیکو

  تشکر کاش انگلیسی به فارسی بود.. به هر حال ممنون بیشتر بخوانید

آخرین مطالب آرشیو ها

برترین مطالب

مشترک دائم ما باشید

عضویت در خبرنامه

‫با اشتراک در خبرنامه آخرین مطالب سایت در ایمیل شما خواهد بود.

‫ایمیل شما کاملا محفوظ است.

نرم افزارهای مورد نیاز

به ما اعتماد کنید

logo-samandehi

تبلیغات