زبان پژوه

دانلود دیکشنری کمبریج دانشمندان | The Cambridge Dictionary of Scientists

دیکشنری کمبریج دانشمندان | The Cambridge Dictionary of Scientists

دیکشنری دانشمندان کمبریج (The Cambridge Dictionary of Scientists) یکی از بهترین دیکشنری های موجود برای مطالعه سرگذشت دانشمندان و نوابغ بشری در طول تاریخ است. در این دیکشنری بیوگرافی هر دانشمندی به صورت الفبایی برای جستجو و مطالعه آسان تر فهرست شده است.

دیکشنری کمبریج

دیکشنری های دانشگاه کمبریج انگلستان همیشه از جامع ترین و کامل ترین دیکشنری ها بوده اند. این دیکشنری ها که پیرامون موضوعات مختلف تهیه، تدوین و به رشته تحریر در می آیند حاوی جامع ترین، دقیق ترین و به روز ترین اطلاعات مورد نیاز جامعه هدفشان هستند. این واژه نامه ها به عنوان مرجعی برای اطلاعات بشر از جنبه های گوناگون و ابعاد متنوع زیست بشری شناخته می شوند. ما نیز در زبان پژوه با ارایه چندین عنوان از این مجموعه فرهنگ های جامع و کامل، کوشیده ایم تا مخاطبانمان را که همانا زبان پژوهان عزیز کشورمان هستند از وجود چنین منابع ارزشمندی آگاه نموده و بی نصیب نگذاریم. دیکشنری دانشمندان کمبریج نیز یکی از این موارد می باشد.

فرهنگ جامع دانشمندان کمبریج

کسانی که علاقمند به مطالعه‌ی سرگذشت دانشمندان بزرگ تاریخ و اختراعات و ابداعات تاریخ سازشان باشند، حتما به این دیکشنری نیاز خواهند داشت. اسامی دانشمندان در این دیکشنری با نام خانوادگی آنها شروع می شود. همچنین همراه با معرفی این دانشمندان، تصاویری نیز از آنها برای کامل تر شدن بیوگرافی شان و نیز آشنایی بیشتر خوانندگان، قرار داده شده است. از دیگر مزایای این دیکشنری آوردن مطالب علمی و خواندنی پیرامون اکتشافات جدید (برای مثال نحوه کشف فضا) در میان بیوگرافی دانشمندان می باشد. دیکشنری حاضر کاری است از انتشارات دانشگاه معظم کمبریج انگلستان که به واقع می توان آن را یکی از بهترین منابع برای مطالعه‌ی بیوگرافی دانشمندان و اکتشافات علمی بر شمرد.

امید است دیکشنری حاضر کمکی به افزایش سطح آگاهی عمومی افراد کرده باشد. هم اکنون امکان دریافت این اثر ارزشمند از زبان پژوه مهیا می باشد.

دیدگاه‌ها (0)

  • لینک دانلود فایل های رایگان در انتهای تمامی مطالب قرار دارد. با کلیک بر روی لیست باز شونده انتهای مطالب می توانید به لینک دانلود و اطلاعات فایل دسترسی داشته باشید. این فهرست معمولا با عبارت " لینک دانلود + توضیحات " یا عبارت "دانلود ..." شروع می شود.
  • پسورد تمامی فایل ها langpro.ir یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
  • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
  • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
  • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.