زبان پژوه

دانلود دیکشنری زبان ها (انگلیسی به انگلیسی) | Dictionary of Languages

دیکشنری زبان ها (انگلیسی به انگلیسی) | Dictionary of Languages

در این مطلب دیکشنری جامع زبان ها (Dictionary of Languages) را برای شما زبان پژوهان گرامی معرفی می نماییم. در این دیکشنری به تفضیل به بررسی اکثر زبان های جهان پرداخته و مباحثی پیرامون تاریخچه، نحوه شکل گیری، موقعیت جغرافی و تعداد سخنوارن (Speaker های) آن زبان پرداخته شده است. در کل در این دیکشنری بیش از چهارصد زبان زنده دنیا مورد بررسی قرار می گیرد. این زبان ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند تا خواننده با سهولت بیشتری به جستجو و مطالعه‌ی بخش مورد علاقه خود بپردازد.

این دیکشنری به دلیل سطح محتوایی اش، بیشتر مختص زبان شناسان و اساتید و دانشجویان رشته زبان شناسی است. البته دیگر افراد نیز (حتی آنهایی که رشته شان زبان نیست) هم می توانند از این دایره المعارف استفاده کافی و وافی را ببرند.

از دیگر مزایای این کتاب می توان به بصری بودن آن اشاره کرد، هر زبانی که در آن معرفی می شود، رقم های آن زیان نیز به صورت تصویری همراه با تلفظشان در کتاب آورده شده است. همچنین کتاب به صورت تصویری نقشه ای از محل جغرافیایی که گویشوران در آن محل به این زبان تکلم می کنند نیز آورده شده است. در کل کتابی است بسیار جامع و کامل برای آندسته از افرادی که تمایل به یادگیری تاریخجه، نحوه شکل گیری، محدوده تاریخی تکلم زبان های گوناگون و … دارند. هم اکنون افتخار این را داریم که این کتاب ارزشمند ار در اختیار دوستداران زبان قرار دهیم.

Dictionary of Languages: The Definitive Reference to More Than 400 Languages

Covering the political, social and historical background of each language, Dictionary of Languages offers a unique insight into human culture and communication. Every language with official status is included, as well as all those that have a written literature and 175 ‘minor’ languages with special historical or anthropological interest. We see how, with the rapidly increasing uniformity of our culture as media’s influence spreads, more languages have become extinct or are under threat of extinction. The text is highlighted by maps and charts of scripts, while proverbs, anecdotes and quotations reveal the features that make a language unique.

دیدگاه‌ها (0)

  • لینک دانلود فایل های رایگان در انتهای تمامی مطالب قرار دارد. با کلیک بر روی لیست باز شونده انتهای مطالب می توانید به لینک دانلود و اطلاعات فایل دسترسی داشته باشید. این فهرست معمولا با عبارت " لینک دانلود + توضیحات " یا عبارت "دانلود ..." شروع می شود.
  • پسورد تمامی فایل ها langpro.ir یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
  • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
  • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
  • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.