زبان پژوه

دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی به همراه قواعد Punctuation

دانلود کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی به همراه قواعد Punctuation

کتاب گرامر مختصر زبان انگلیسی و راهنمای قواعد نقطه گذاری (Punctuation) که هم اکنون به معرفی آن می پردازیم، یک راهنمای سریع برای کسانی است که وقت مطالعه زیادی ندارند، مبتدی هستند و همچنین دوست دارند در کنار گرامر زبان نحوه نگارش صحیح را هم یاد بگیرند.

کتاب آموزش گرامر انگلیسی و قواعد نقطه گذاری

همانطور که می دانید مبحث آموزش گرامر یکی از مباحث کلیدی در آموزش زبان انگلیسی بوده و همواره بسیاری از دانش آموزان و حتی دانشجویان رشته هایی مانند مترجمی زبان، ادبیات زبان و دبیری نیز در آن مشکلات عدیده ای دارند. از این رو سعی می کنیم با معرفی کتابهای کاربردی و مفید تا حدی این کمبود را برطرف نماییم.

شما اگر زبان آموز مبتدی هستید و نیازمند یادگیری مباحث پایه ای گرامر زبان انگلیسی می باشید، این کتاب کمک بزرگی به شما خواهد کرد، به خصوص که بسیاری از مبتدیان در بحث تلفظ یا همان Pronunciation نیز دچار مشکلات زیادی هستند.

یادگیری گرامر هر زبانی به عنوان اساس و فونداسیون آن زبان حال از هر روشی که باشد می تواند کمک شایانی به یادگیری آن زبان بنماید. برای مثال فرض کنید شما نیاز به نوشتن مقاله یا متنی کوتاه دارید. بدون دانستن قواعد گرامری امکان این کار را نخواهید داشت.

The Briefest English Grammar and Punctuation Guide Ever!

With excellent examples and easy-to-follow rules, this concise and practical guide covers the basics of English grammar and punctuation. Perfect for English speakers who weren’t taught proper grammar in the classroom as well as for general readers who are uncertain about punctuation marks in certain situations, this handbook sheds light on the most common questions, including Where should commas go? When should a hyphen be used? and What is the difference between an adjective and an adverb?

این کتاب آموزش گرامر پایه انگلیسی را به همه کسانی که تازه شروع به مطالعه زبان کرده اند تقدیم می کنیم. هم اکنون می توانید کتاب را از زبان پژوه دریافت دارید.

دیدگاه‌ها (0)

  • لینک دانلود فایل های رایگان در انتهای تمامی مطالب قرار دارد. با کلیک بر روی لیست باز شونده انتهای مطالب می توانید به لینک دانلود و اطلاعات فایل دسترسی داشته باشید. این فهرست معمولا با عبارت " لینک دانلود + توضیحات " یا عبارت "دانلود ..." شروع می شود.
  • پسورد تمامی فایل ها langpro.ir یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
  • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
  • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
  • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.