زبان پژوه

دانلود کتاب راهنمای آزمون آیلتس | Ace The IELTS – Tips from a Teacher

کتاب راهنمای آزمون آیلتس | Ace the IELTS Tips from a Teacher

کتاب راهنمای آزمون آیلتس Ace The IELTS از کتب راهنمای خوب در زمینه آیلتس و شیوه های قبولی و کسب نمره حدنصاب در آن می باشد. ویژگی کتاب راهنمای امتحان آیلتس Ace The IELTS این است که توسط دبیر و مدرس مجرب این آزمون تهیه و تدوین شده و این مورد حائز اهمیت است.

چنان که تجربه در تالیف این سری کتب نقشی اساسی ایفا می کند. این کتاب حاوی ترفند های تست زنی و تسلط بر آزمون آیلتس بوده و نکات کاربردی و مفیدی را به علاقمندان و داوطلبان این آزمون زبان انگلیسی یادآور می شود. امید است که با مطالعه این منبع کمکی به داوطلبان و هموطنان عزیر در سراسر کشور برای قبولی در این آزمون با نمره بالا شود.

در ادامه توضیحات بیشتر به زبان انگلیسی در دسترس می باشد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت نمایید.

Ace The IELTS – Tips from a Teacher
This book is a set of practical tips that have been used with great success previously to prepare students for the IELTS. It includes short instructions on how to get a better score with your current level of English as well as tips on how to improve in the specific skills examined by the IELTS.
Other sections discuss common weaknesses on each module as well as advice on how to avoid these.Also including unique exercises for your own individual or group use that you can use to improve your band score on the test.The author is an experienced test prep teacher whose former students now live, work, and study in Australia, Canada, and in many other countries across the world.
مدیریت

مهران اشرفی هستم، کارشناس مترجمی زبان و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، علاقمند به تدریس، ترجمه، دیجیتال مارکتینگ و سایر مباحث مدیریتی. سعیم در زبان پژوه آموزش زبان و در اختیار نهادن منابع زبانهای مختلف برای زبان پژوهان است.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*
نظرات سایت توسط گوگل محافظت می شوند. سیاست های حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات.

0