زبان پژوه

دانلود کتاب روش تدریس “معلم الهام بخش” The Inspirational Teacher

دانلود کتاب روش تدریس "معلم الهام بخش" The Inspirational Teacher

در این مطلب کتاب روش تدریس The Inspirational Teacher یا معلم الهام بخش را خدمت شما دبیران زبان های خارجی تقدیم می کنیم. در این کتاب به مباحث روانشناختی و اصول کلاسداری و نیز برقراری ارتباط موثر و صمیمانه با زبان آموزان تاکید شده و راهکارهایی بدین منظور ارایه گشته است.

با این کتاب شما تبدیل معلمی می شوید که حقیقتاً الهام بخش زبان آموزان در یادگیری و رشد است! این کتاب پرفروش ― از انتشارات روتلج و فرانکلین کاوی، شرکتی که کتاب 7 عادت مردان مؤثر را منتشر کرده است – مملو از توصیه های عملی و صمیمانه ای است که در تمام مراحل شغلی معلمان، آنها را یاری خواهد کرد. این کتاب شما را از طریق یک فرایند ساده چهار مرحله ای برای ایجاد روابط با اعتماد بالا در دانش آموزان راهنمایی می کند.

کتاب روش تدریس The Inspirational Teacher

این نسخه جدید شامل منابع به روز شده و نقل قول های الهام بخش در سراسر کتاب، و همچنین سوالات بازتاب فصل به شما کمک می کند تا از آنچه می خوانید استفاده کنید. علاوه بر این، چندین پرسشنامه و ابزار بازتاب از کتاب نیز در وب سایت ما به عنوان eResource رایگان در دسترس است، به گونه ای که می توانید به راحتی آنها را در کلاس خود چاپ و استفاده کنید.

The Inspirational Teacher

Become a teacher who truly inspires students to learn and grow! This bestselling book―from Routledge and Franklin Covey, the company that brought you The 7 Habits of Highly Effective People―is filled with practical and heartfelt advice that will resonate with teachers at all stages of their careers. The book will guide you through a simple four step process to building high-trust relationships and unleashing the greatness within all students.
This timely new edition includes updated references and inspirational quotes throughout, as well as chapter reflection questions to help you make the most of what you read. In addition, several of the questionnaires and reflection tools from the book are also available on our website as free eResources, so that you can easily print and use them in your own classroom.

دیدگاه‌ها (0)

  • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
  • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.