زبان پژوه

دانلود کتاب روش تدریس انگلیسی به کودکان Primary English

دانلود کتاب روش تدریس انگلیسی به کودکان Primary English

دانلود کتاب روش تدریس انگلیسی به کودکان عنوان کتابی است که در این مطلب از زبان پژوه بدان می پردازیم. این کتاب می تواند کمک شایانی به بروزرسانی دانش زبانی دبیران زبان انگلیسی در سطح کودکان بنماید. در ادامه بیشتر با این کتاب آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

کتاب روش تدریس انگلیسی به کودکان

کتاب Primary English منبع اصلی دانش موضوعی برای تدریس زبان انگلیسی کودکان است. دانش و درک موضوعی مطمئن پایه یک آموزش مطمئن، خلاقانه و موثر است. این کتاب جامع شامل وظایف تعاملی، یک بخش خود ارزیابی که به کارآموزان امکان می دهد سطح دانش خود را بهتر کنند و حاوی جعبه های توسعه سطح M برای ارائه چالش بیشتر در همه فصل هاست.

نسخه هفتم مطابق با برنامه درسی جدید ابتدایی انگلیسی به روز شده و به پوشش جامع و خلاصه تحقیقاتی می پردازد که منعکس کننده آخرین تفکرات در این زمینه است. این متن بسیار توصیه شده به معلمان دوره ابتدایی کمک می کند تا دانش زبانی خود را توسعه و تثبیت کنند.

Primary English: Knowledge and Understanding

The essential subject knowledge text for primary English. Secure subject knowledge and understanding is the foundation of confident, creative and effective teaching. This comprehensive text includes interactive tasks, a self assessment section to allow trainees to better understand their level of knowledge and M level extension boxes to provide further challenge in all chapters.

This 7th edition has been updated in line with the new primary English curriculum and offers comprehensive coverage and research summaries reflecting the latest thinking. This highly recommended text helps trainee primary teachers develop and consolidate their knowledge of English.

امید است این کتاب مورد توجه شما عزیزان واقع شود. برای دریافت کتاب های دیگر از سری کتب روش تدریس و دبیری زبان انگلیسی می توانید به بخش دبیری زبان مراجعه نمایید. هم اکنون می توانید به دانلود کتاب روش تدریس انگلیسی به کودکان بپردازید.

نرم افزار اجرای فایل های EPUB Software
  • از این نرم افزار برای باز کردن و مطالعه این کتاب استفاده کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • پسورد تمامی فایل ها langpro.ir یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
  • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
  • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
  • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.