زبان پژوه

دانلود کتاب روش تدریس زبان انگلیسی | Making Progress in English

کتاب روش تدریس زبان انگلیسی | Making Progress in English

در این مطلب کتاب روش تدریس زبان انگلیسی Making Progress in English را خدمت دبیران و اساتید محترم زبان انگلیسی معرفی می نماییم. در مبحث یادگیری زبان انگلیسی و روش ها و شیوه های آن مباحث متعددی مطرح شده و راهکارهای گوناگونی نیز ارایه گشته است. این که چگونه سریعتر و موثر تر بتوانیم انگلیسی یاد بگیریم سوالی است که ذهن بسیاری از زبان آموزان سراسر جهان را به خود مشغول نموده است.

روش تدریس زبان انگلیسی

در بحث آموزش زبان انگلیسی تا حدود زیادی اساتید و دبیران آن نقش دارند. اینکه بگوییم دانش آموزان یاد نمی گیرند یا بهتر بگوییم سعی نمی کنند یاد بگیرند و اینکه روش تدریس دبیر صحیح نیست دو موضوع جداگانه است. انداختن تمام تقصیر به گردن زبان آموز کار بسیار اشتباهی است.

یادگیری دانش آموزان در وهله اول و در کل به شیوه تدریس دبیر و توانایی وی در ایجاد انگیزه برای دانش آموزان به منظور توجه بیشتر به درس و در نتیجه تلاش برای یادگیری بیشتر است. کتاب روش تدریس زبان انگلیسی Making Progress in English نیز به به همین منظور تهیه و تدوین و در اختیار دبیران و اساتید محترم زبان انگلیسی قرار گرفته است. در ادامه به بررسی هر چه بیشتر این موضوع می پردازیم.

کتاب Making Progress in English به منظور ارایه یک مجموعه راهکارها و روش های نوین تدریس به منظور بهبود بخشیدن به شیوه های یادگیری زبان در زبان آموزان پرداخته است. در این کتاب سعی شده با دبیران زبان را با روش های جدید تدریس این درس آشنا نموده و باعث بهبود شیوه های تدریسشان گردند.

پیشنهاد زبان پژوه  دانلود کتاب مشکلات مهارتی دانش آموزان | Academic Skills Problems

شغل مدرسی زبان

همانطور که می دانیم، شغل معلمی یکی از دشوار ترین و پر دغدغه ترین مشاغل دنیاست. یک معلم همیشه باید آماده پاسخگویی به سوالات گاه خارج از بحث دانش آموزانش باشد. در بحث زبان انگلیسی هم که در کشور ما از این گونه بحث ها در کلاس های آموزش زبان بسیار است. برای مثال دانش آموزی می پرسد: استاد ببخشید معادل واژه «خسته نباشید» در زبان انگلیسی چیست؟ معلم یا استاد مربوطه باید شیوه ای را اتخاذ نماید که در مواجهه با چنین سوالاتی پاسخ قانع کننده ای بیابد.

از دیگر مشکلات فن دبیری زبان انگلیسی این است که همیشه مورد قضاوت اشخاصی قرار می گیرید که به احتمال بسیار قوی سطح دانششان بسیار پایین تر از شماست ولی به دلیل اینکه شما توانایی انتقال مطالب را به هر دلیلی (شاید به دلیل روش تدریس اتخاذی اشتباه) نداشته اید، در چشمشان سطح دانششان زیر سوال می رود!

کتاب Making Progress in English به برخی از این مشکلات و نحوه رفع آنها و نیز روشهای جالب دیگری برای تدریس اشاره نموده است. دریافت و مطالعه این کتاب را به همه دبیران و اساتید گرامی زبان انگلیسی کشورمان توصیه می کنیم.

Making Progress in English

This manual is designed to help teachers establish a principled framework for developing English at Key Stages 1 and 2. Covering all aspects of English, it will help teachers raise standards of achievement in pupils at all levels of fluency and confidence.

The author uses case study material to relate theory to practice, covering issues such as classroom organization and management. She also provides guidance for planning and developing ideas with colleagues and with children, and offers suggestions for teaching strategies with photocopiable sheets and formats and ways to evaluate teaching.

پیشنهاد زبان پژوه  دانلود کتاب روش تدریس گرامر انگلیسی | The Teacher's Guide to Grammar

Separate sections deal with reading, writing, speaking and listening, and these different threads are drawn together in sections on knowledge about language – including spelling, grammar and punctuation – and study of texts – including media, poetry, drama, response to literature and the use of non-fiction texts. The final section deals with policy and schemes of work. Each chapter also offers information on:

* assessment, recording and reporting, linked to scales of progression
* frameworks for screening and supporting children who have difficulties with English
* gender
* working with parents
* linguistic and cultural diversity

Eve Bearne teaches at Homerton College, Cambridge.

هم اکنون امکان دانلود این کتاب ارزشمند از زبان پژوه برای علاقمندان به تدریس زبان و شیوه های نوین آن فراهم است.

 • حجم فایل: 10.7 مگابایت
 • نویسنده: Eve Bearne
 • ناشر: Routledge
 • تعداد صفحات: 376 صفحه
 • ویراست: -
 • فرمت: PDF
 • محتوا: فایل PDF کتاب
 • پسورد فایل ها: langpro.ir
 • منبع: زبان پژوه
مدیریت

مهران اشرفی هستم، کارشناس مترجمی زبان و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، علاقمند به تدریس، ترجمه، دیجیتال مارکتینگ و سایر مباحث مدیریتی. سعیم در زبان پژوه آموزش زبان و در اختیار نهادن منابع زبانهای مختلف برای زبان پژوهان است.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

0