زبان پژوه

دانلود کتاب تدریس زبان انگلیسی به شیوه خلاقانه | Creative Teaching English

کتاب تدریس زبان انگلیسی به شیوه خلاقانه | Creative Teaching English

در این مطلب کتاب روش تدریس زبان انگلیسی (Creative Teaching English) را که به منظور تدریس انگلیسی به دانش آموزان کلاس های ابتدایی و سطوح پایین تحصیلی تهیه و تدوین شده می پردازیم. همانطور که می دانیم شیوه تدریس زبان انگلیسی برای مقاطع مختلف تحصیلی از کودکان تا بزرگسالان تفاوت بسیاری دارد.

در تدریس به کودکان باید نکاتی را مدنظر داشت که این نکات خود به خود در تدریس به بزرگسالان موضوعیت خود را از دست می دهند. همچنین تدریس به بزرگسالان دارای فنون و قواعدی است که بکارگیری آنها در تدریس به سطوح پایین کارساز نیست. در کتاب حاضر تمرکز بر روی تدریس به خردسالان و زبان آموزانی است که سالهای اولیه تحصیل خود را در مدارس سپری می کنند. در ادامه بحث به مسائلی از قبیل خلاقیت در تدریس و اثر بخش تر کردن آن می پردازیم.

امروزه همه دست اندرکاران امر تدریس زبان انگلیسی و در کل تدریس، بر این باورند که این کار آمیزه ای از هنر، دانش، تجربه و خلاقیت است. فردی که می خواهد دبیر باشد باید هر چهار خصوصیت بالا را در خود داشته و سعی در پروراندن آن بنماید. جدای از دو بحث دانش و تجربه که به مرور زمان حاصل می شود و اکتسابی است، بحث خلاقیت و هنر بستگی به خود شخص و میزان علاقه و استعداد و انگیزه وی در تدریس زبان انگلیسی دارد. در کتاب حاضر به موضوع خلاقیت در تدریس زبان انگلیسی برای سطوح و مقاطع تحصیلی پایین به تفصیل پرداخته شده است.

هم اکنون امکان دانلود این کتاب ارزشمند از زبان پژوه برای علاقمندان به تدریس زبان انگلیسی و دبیران محترم زبان کشور فراهم است.

پیشنهاد زبان پژوه  دانلود کتاب مشکلات مهارتی دانش آموزان | Academic Skills Problems
مدیریت

مهران اشرفی هستم، کارشناس مترجمی زبان و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، علاقمند به تدریس، ترجمه، دیجیتال مارکتینگ و سایر مباحث مدیریتی. سعیم در زبان پژوه آموزش زبان و در اختیار نهادن منابع زبانهای مختلف برای زبان پژوهان است.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*
نظرات سایت توسط گوگل محافظت می شوند. سیاست های حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات.

0