ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  مرجع تخصصی منابع آموزشی زبان های خارجی
  امروز پنج شنبه - 25 مهر 1398

 • دانلود زبان انگلیسی تخصصی بازرگانی و تجارت Intelligent Business
 • دانلود زبان تخصصی توریسم و گردشگری Career Paths: Tourism
 • دانلود زبان انگلیسی تخصصی پزشکی Career Paths: Medical
 • دانلود زبان تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری Career Paths: Finance

نکات کلیدی یادگیری سریع مکالمه زبان انگلیسی مطلب ویژه

نکاتی برای یادگیری سریع مکالمه زبان انگلیسی English Conversation Tips
 
در این مطلب از زبان پژوه به بیان نکاتی در جهت یادگیری سریع مکالمه زبان انگلیسی خدمت شما زبان آموزان می پردازیم. با دانستن این نکات می توانید فرایند یادگیری مکالمه در زبان انگلیسی را تسریع کرده و سریعتر به هدف تان برسید. در ادامه با ما همراه باشید.

نکات مهم در اسپیکینگ آزمون آیلتس مطلب ویژه

نکات اسپیکینگ آزمون آیلتس IELTS Speaking Tips

در این مطلب از زبان پژوه می خواهیم در خصوص بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس و نکاتی که باید در آن رعایت شود صحبت کنیم. آزمون اسپیکینگ آیلتس در سه بخش برگزار می گردد. بخش اول تشکیل شده است از سوالات عمومی راجع به شما نظیر شغل تان، علایق تان، اوقات فراغت، حیوان خانگی، علاقه تان به مسافرت، میزان تحصیلات، شهر محل سکونت و محل تولد شما، محیط زیست، غذا و …. در بخش دوم برگه ای به شما حاوی چندین سوال داده می شود که می بایست در یک دقیقه برگه را مطالعه کرده و سپس در رابطه با آن یک تا چند دقیقه صحبت کنید. سوالات بخش سوم سوالات تکمیلی مربوط به سوالات بخش دوم است. در مصاحبه اسپیکینگ آیلتس رعایت نکات زیر ضروری است:

جملات و اصطلاحات انگلیسی در مورد استاد و دانشگاه مطلب ویژه

University Professor جملات و اصطلاحات انگلیسی در مورد استاد و دانشگاه

در این مطلب از زبان پژوه، جملات ضروری و مکالمات رایج انگلیسی در دانشگاه، اساتید دانشگاه، دانشکده ها، تدریس، اظهار نظر در مورد اساتید و … خدمت شما زبان پژوهان عزیز تقدیم می شود. با دانستن این جملات و اصطلاحات و به کار گیری آن ها در مکالمات دانشگاهی خود می توانید در محیط دانشگاه نیازهای ارتباطی خود را در فضای انگلیسی زبان تامین نمایید. با هم به ادامه مطلب می رویم تا با جملات کاربردی و مفید در دانشگاه آشنا شویم.

جملات روزمره زبان انگلیسی در رستوران مطلب ویژه

جملات روزمره زبان انگلیسی در رستوران

در مطلب حاضر از زبان پژوه، جملات ضروری و رایج انگلیسی در رستوران، انواع غذاها، مکالمات پیش از رفتن به رستوران، سفارش غذا، نوشیدنی ها، پیش غذا، غذای اصلی و … را خدمات شما زبان پژوهان عزیز تقدیم می کنیم. با دانستن این جملات، عبارت ها و اصطلاحات، می توانید در رستوران به راحتی مکالمه کرده و درخواست های خود را مطرح کنید.

مکالمات روزمره زبان انگلیسی در پارک مطلب ویژه

مکالمات روزمره زبان انگلیسی در پارک

در این به جملات ضروری و رایج زبان انگلیسی در پارک، مکالمات مربوط به پارک و تفریح و سرگرمی در آن آورده شده است. در ادامه بیشتر با این جملات و عبارات آشنا می شویم.

جملات روزمره انگلیسی در مورد تحصیل و دانشگاه مطلب ویژه

جملات روزمره زبان انگلیسی در دانشگاه University Statements

در این مطلب از زبان پژوه قصد داریم در خصوص مواردی چون جملات ضروری و رایج انگلیسی در مورد تحصیلات دانشگاهی، مکالمات انگلیسی در دانشگاه، مطالعه دروس دانشگاهی، صحبت در مورد سال و رشته دانشگاهی، انتخاب دروس و ترم های دانشگاهی، نتایج و نمرات دانشگاهی و … حملاتی را خدمت شما زبان پژوهان تقدیم کنیم. با یادگرفتن و به کار گیری این جملات در محیط های دانشگاهی و علمی می توانید نیازهای ارتباطی خود را در آن محیط ها برطرف کنید.

آموزش جامع فونتیک زبان انگلیسی با جدول مطلب ویژه

آموزش فونتیک زبان انگلیسی English Phonetics

در این مطلب می پردازیم به مبحث فونتیک زبان انگلیسی و کاربردهای آن. دانستن فونتیک انگلیسی در نحوه خواند تلفظ کلمات انگلیسی در دیکشنری ها بسیار کاربردی و مفید است. به طوری که عدم آشنایی با این علایم، می تواند زبان آموز را از بخش بسیار مهمی از کلمه که همانا تلفظ آن لغت است، محروم کند. معمولا در ديکشنری های زبان انگلیسی برای نشان دادن تلفظ کلمات و آشنایی با علائم فونتیک از سيستم IPA استفاد می شود. این سیستم مخفف International Phonetic Alphabet به معنی الفبای آوایی بین المللی است. به طور معمول کنار لغت ها در دیکشنری ها و قبل از توضیح کلمه، علائم فونتیک تلفظ آن لغت آورده می شود که به کمک آن تلفظ صحیح آن کلمه ممکن می شود. در این مطلب علائم فونتیک یا آوائی حروف معرفی می شوند.

پیشوندها و پسوندها در زبان انگلیسی مطلب ویژه

پیشوندها و پسوندها در زبان انگلیسی prefixes suffixes in english

در این مطلب به مبحث پسوندها و پیشوندها در زبان انگلیسی (Prefixes and Suffixes) می پردازیم. در انگلیسی پیشوندها و پسوندهای بسیاری وجود دارد که با شناخت شان درک ما از متنی که می خوانیم بیشتر می شود. در ادامه به این مبحث بیشتر پرداخته و مفصلا در مورد پسوندها و پیشوندها، انواع آنها و مثال هایی در موردشان در خدمت شما عزیزان هستیم.

اصطلاحات بانکی به زبان انگلیسی مطلب ویژه

اصطلاحات بانکی به زبان انگلیسی Banking Phrases

در این مطلب از زبان پژوه، اصطلاحات و جملات پرکاربرد بانکی به زبان انگلیسی را خدمت شما زبان آموزان تقدیم می کنیم. این جملات و اصطلاحات می توانند در زمانی که در بانکی در کشور خارجی انگلیسی زبان نیاز به باز کردن حساب، درخواست وام، بستن حساب و ... داشته باشید کمک شایانی به شما بکنند. با ما در ادامه متن همراه شوید.

کاربرد فعل need در زبان انگلیسی مطلب ویژه

کاربرد فعل need در زبان انگلیسی need in english

در این مطلب از زبان پژوه کاربرد فعل need در زبان انگلیسی را شرح می دهیم. این فعل در مکالمات روزمره انگلیسی بسیار کاربرد داشته و در گرامر زبان انگلیسی دو نقش دارد. در ادامه بیشتر با این فعل آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

جملات شروع نامه های انگلیسی مطلب ویژه

جملات شروع نامه های انگلیسی English Mail

در این مطلب به جملات شروع نامه های انگلیسی می پردازیم. یکی از مهم ترین بخش های هر نامه ای، عبارت و جمله ای است که در ابتدای آن می آید. در ادامه با بررسی جملات پرکاربرد در نامه های رسمی و غیر رسمی انگلیسی به شما کمک خواهیم کرد که نامه های خود را حرفه ای تر و با تسلط بیشتری به رشته تحریر در بیاورید.

برچسب‌ها :

اصطلاحات عامیانه پرکاربرد در مکالمات روزمره انگلیسی با معادل فارسی مطلب ویژه

اصطلاحات پرکاربرد روزمره زبان انگلیسی 50 Most Important English Idioms

در این مطلب زبان پژوه به اصطلاحات عامیانه پرکاربرد در مکالمات روزمره زبان انگلیسی با معادل فارسی می پردازیم. تا به حال به این فکر کرده اید که عبارت هایی مانند «دستم نمک نداره!»، «دمت گرم»، «خودتو به اون راه نزن»، «انشاالله»، «یادش بخیر» به انگلیسی چه می گویند؟ در ادامه مطلب با ما باشید تا به این اصطلاحات پرکاربرد بپردازیم. همچنین معادل فارسی آنها را هم آورده ایم تا بتوانید به راحتی در مکالمات انگلیسی به کار ببرید.

برچسب‌ها :

اصطلاحات انگلیسی با نام حیوانات مطلب ویژه

اصطلاحات انگلیسی در مورد حیوانات animal idioms

در این مقاله از زبان پژوه اصطلاحات حیوانات در انگلیسی را خدمت شما زبان آموزان گرامی تقدیم می کنیم. دانستن اصطلاحات انگلیسی می تواند کمک شایانی به یادگیری زبان انگلیسی محاوره ای و مکالمات روزمره نماید. اصطلاحاتی که در زیر مشاهده خواهید کرد، آن مجموعه اصطلاحاتی هستند که به طور معمول در مکالمات روزمره انگلیسی زبانان استفاده شده و در بین آنها متداول است. با ما همراه باشید.

تفاوت کاربرد Whoever و Whomever در زبان انگلیسی مطلب ویژه

تفاوت Whoever و Whomever در زبان انگلیسی

در این مطلب از زبان پژوه به آموزش جمله واره ها در زبان انگلیسی می پردازیم و نکته مهمی را در خصوص تفاوت کاربردی whoever/whomever در انگلیسی را خدمت شما زبان پژوهان گرامی تقدیم می کنیم. دانستن این نکات می تواند در دانش زبانی هر شخصی که علاقمند به یادگیری عمیق و کاربردی زبان انگلیسی است و نیز قصد ترجمه صحیح، روان و رسا از متنی را دارد کمک شایانی بنماید. با ما در ادامه مطلب همرا باشید.

گرامر عبارات another ،the others ،the other و one another مطلب ویژه

گرامر عبارات The other, the others, another, another one

در این مطلب از زبان پژوه از مجموعه آموزش گرامر زبان انگلیسی به بررسی کلمات another ،the others ،the other و one another و نقش آنها در جمله می پردازیم. دانستن این قواعد در فهم صحیح متون زبان انگلیسی و همچنین ترجمه درست آنها بسیار حائز اهمیت است.

مجموعه آموزش زبان تخصصی خلبانی و مکالمات هوانوردی AirSpeak یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش زبان تخصصی هوانوردی و خلبانی است. این مجموعه کاری است از انتشارات Pearson Longman و به اعتبار ... - بیشتر بخوانید
  با توجه به کثرت منابع موجود در بازار آشفته ی زبان انگلیسی در این مطلب سعی می کنم تا برترین منابع موجود برای کسب نمره ی حداقل 7 در آزمون آیلتس را معرفی کنیم. البته زبان آموزان عزیز ... - بیشتر بخوانید

آخرین دیدگاه‌ها

 • نوشته شده توسط Bahar
 • نوشته شده توسط هانیه

  سلام.من این برنامه روازچندتاسایت مختلف دانلودکردم ولی هیچ کدوم نصب… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط irajjavdani

  سلام و خسته نباشید میگم خدمت شما و همکارانتون مطالب… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط امین

  سلام. ضمن تشکر از مدیریت سایت بابت ارائه مطالب بسیار… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط رضا

  سلام، اولا خیلی خوشحالم که سایت شمارو پیدا کردم. از… بیشتر بخوانید

آخرین مطالب آرشیو ها

برترین مطالب

مشترک دائم ما باشید

عضویت در خبرنامه

‫با اشتراک در خبرنامه آخرین مطالب سایت در ایمیل شما خواهد بود.

‫ایمیل شما کاملا محفوظ است.

نرم افزارهای مورد نیاز

به ما اعتماد کنید

logo-samandehi

تبلیغات