• دانلود زبان انگلیسی تخصصی بازرگانی و تجارت Intelligent Business
 • دانلود زبان تخصصی توریسم و گردشگری Career Paths: Tourism
 • دانلود زبان انگلیسی تخصصی پزشکی Career Paths: Medical
 • دانلود زبان تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری Career Paths: Finance

جملات و اصطلاحات روزمره انگلیسی در مورد غذاها و آشپزی مطلب ویژه

 جملات و اصطلاحات روزمره انگلیسی در مورد غذاها و آشپزی Foods Sentences

در این مطلب از زبان پژوه، جملات و اصطلاحات رایج زبان انگلیسی، در مورد پختن غذا، آشپزی، رستوران، انواع طعم غذاها، انواع گوشت، ظروف غذاخوری، تعارفات و ... ارایه شده است. با دانستن این جملات و تمرین و تکرار آنها، می توانید در مکالمه انگلیسی در مورد غذاها، انواع آنها، آشپزی و مسائلی از این دست صاحب مهارت شده و سریعا عبارات و جملات کاربردی را به کار گیرید. در ادامه با زبان پژوه همراه باشید.

۵ روش یادگیری سریع و موثر گرامر زبان انگلیسی مطلب ویژه

 5 روش یادگیری سریع و موثر گرامر زبان انگلیسی English Grammar

گرامر انگلیسی مبنای تسلط بر این زبان بین المللی است. تا زمانی‌که درکتان از مفاهیم گرامری صحیح و عمیق نباشد، نمی توانید جملات انگلیسی را به صورت منطقی بیان کنید. بیشتر زبان آموزان یادگیری گرامر را سخت و کسل کننده می دانند. با این حال با نگرش و تکنیک صحیح، می‌توان روش‌های جدیدی را برای آموزش و فهم مفاهیم گرامری یافت. می‌توانید گرامر را به عنوان یک موضوع کسل کننده ای که باید با آن کنار بیایید، یاد بگیرید، یا فرآیندی برای یادگیری مداوم که آن را همه روزه از طریق سخنرانی، نوشتن و صحبت کردن تمرین می کنید.

با خواندن ۵ روش زیر یادگیری گرامر انگلیسی برایتان لذت بخش تر و آسان تر خواهد بود.

جملات رایج زبان انگلیسی در آرایشگاه مطلب ویژه

جملات و عبارات کاربردی انگلیسی در آرایشگاه Barbershop English Sentences

در این مطلب به اصلاحات و جملات رایج زبان انگلیسی در آرایشگاه می پردازیم، با دانستن این اصطلاحات، شما زبان پژوهان گرامی می توانید در مکالمات روزمره خود در خصوص آرایشگاه و آرایشگری از این عبارات و جملات به نحو احسن استفاده نمایید. با ما در ادامه همراه باشید.

جملات رایج زبان انگلیسی در اداره پست مطلب ویژه

جملات رایج زبان انگلیسی در اداره پست Post Office English Sentences

در این مطلب از زبان پژوه، اصلاحات و جملات رایج زبان انگلیسی در اداره پست را در اختیار شما زبان پژوهان گرامی قرار می دهیم. با دانستن این جملات و عبارات کاربردی و رایج می توانید در مکالمات خود در خصوص مرسولات پستی، نامه، اداره پست، ارسال بسته پستی و ... به مکالمه انگلیسی بپردازید. با ما در ادامه همراه باشید.

آدرس پرسیدن و آدرس دادن در زبان انگلیسی مطلب ویژه

آدرس دادن و آدرس پرسیدن در زبان انگلیسی Addressing in English

در این مطلب از زبان پژوه، اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی هنگام پرسیدن آدرس و دادن آدرس آورده شده است. با این جملات کاربردی می توانید در مکالمات انگلیسی خود در یک کشور خارجی در مبحث آدرس پرسیدن به راحتی آدرس مورد نظرتان را بپرسید. یا اگر گردشگر خارجی در ایران از شما آدرسی خواست به راحتی می توانید با این جملات پاسخش را به راحتی بدهید. با ما در ادامه همراه باشید.

جملات کاربردی مکالمه انگلیسی در تاکسی مطلب ویژه

جملات و اصطلاحات رایج در تاکسی Car English Sentences

در این مطلب از زبان پژوه اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی در تاکسی را خدمت شما زبان پژوهان عزیز تقدیم می کنیم. این جملات و اصطلاحات به شما در مکالمه انگلیسی در تاکسی کمک کرده و باعث می شود بتوانید ارتباط خود را با راننده انگلیسی زبان راحت تر و سریع تر برقرار نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

افعال رایج و کاربردی زبان انگلیسی مطلب ویژه

افعال رایج و کاربردی زبان انگلیسی Common Verbs in English
در این مطلب از زبان پژوه به افعال پرکاربرد و ضروری زبان انگلیسی می پردازیم. در هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی برخی از فعل ها بیشتر به کار برده می شوند. در این آموزش قصد داریم تا تعدادی از فعل های پرکاربرد زبان انگلیسی را برای شما عزیزان ذکر نماییم. این افعال را در ادامه می آموزیم.

اصطلاحات رایج زبان انگليسی با نام سبزيجات مطلب ویژه

اصطلاحات رایج زبان انگليسی با نام سبزيجات Vegetabels Idioms

در این مطلب از زبان پژوه یکی از آموزش های جالب زبان انگلیسی را که بیان اصطلاحات انگليسی با نام سبزيجات است ارایه می کنیم. در زیر تعدادی از این اصطلاحات انگلیسی را به همراه معنی و مثال برای آن ها مشاهده می نمایید.

تقویت زبان انگلیسی با ریدینگ و خواندن متون مطلب ویژه

تقویت زبان انگلیسی با ریدینگ و خواندن متون Reading Optimization

در این مطلب از زبان پژوه به بررسی تندخوانی در زبان انگلیسی و شیوه های آن و تیز تقویت ریدینگ از این طریق می پردازیم. معمولاً افراد هنگام مطالعه یک متن (مثلاً یک روزنامه) سعی می‌کنند با حداقل تلاش و حداکثر سرعت به مضمون اصلی مطلب پی ببرند. شاید بتوان این استراتژی را «سریع خوانی» نامید. در این استراتژی مغز تلاش می‌کند تا جای ممکن کلمات کمتری را بخواند و تنها کسری از ثانیه روی هر کلمه توقف می‌کند. ممکن است زبان‌آموزان نیز این استراتژی را برای خواندن متون انگلیسی بکار بگیرند.

اهمیت یادگیری اصطلاحات زبان انگلیسی مطلب ویژه

اهمیت یادگیری اصطلاحات زبان انگلیسی Idioms in English

 در این مطلب از زبان پژوه در مورد اصطلاحات زبان انگلیسی (Idioms) و اهمیت یادگیری آن ها با هم صحبت می کنیم. اصطلاحات (Idioms) کلمات و عبارات ثابتی هستند که یا از لحاظ گرامری غیرعادی اند، (مثل «Long time, no see!» و یا از این جهت که دارای معنی‌ای هستند که نمی‌توان از معانی تک تک واژه های تشکیل دهنده آن استخراج کرد (مانند: It’s raining cats and dogs!). در ادامه بیشتر با اصطلاحات، ساختار و انواع آنها همراه با مثال آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

جملات و اصطلاحات رایج انگلیسی در مورد خانواده و فامیل مطلب ویژه

جملات و اصطلاحات رایج انگلیسی در مورد خانواده و فامیل Family Sentences

در این مطلب از زبان پژوه، جملات رایج و کاربردی زبان انگلیسی در مورد خانواده، فامیل، اعضای خانواده، توصیف روابط خانوادگی و جملاتی از این دست با ترجمه فارسی گردآوری و تدوین شده است. با دانستن این جملات می توانید در مکالمات روزمره در مورد خانواده، اعضای فامیل و روابط خانوادگی از آنها استفاده کنید. با ما همراه باشید.

جملات و اصطلاحات رایج و کاربردی انگلیسی در عکاسی مطلب ویژه

جملات رایج زبان انگلیسی در مورد ساعت و زمان مطلب ویژه

جملات رایج زبان انگلیسی در مورد ساعت و زمان Time in English

در این مطلب از زبان پژوه، اصطلاحات و جملات رایج انگلیسی برای توصیف ساعت و زمان خدمت شما زبان پژوهان عزیز تقدیم می کنیم. با این عبارات و اصطلاحات می توانید در مورد ساعت و زمان مکالمه کرده و در مکالمات انگلیسی خود از آنها استفاده کنید.

تفاوت های انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی مطلب ویژه

تفاوت های انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی British English vs American English

آیا انگلیسی آمریکایی (American English) و انگلیسی بریتانیایی (British English) دو زبان مجزا هستند یا دو حالت مختلف از زبان انگلیسی؟ بعضی‌ها می‌گویند آنها دو زبان مختلف هستند ولی خیلی ها آن ها را تنها حالت های مختلفی از یک زبان می‌دانند. البته هیچ پاسخ دقیقی برای این پرسش وجود ندارد. ما فقط می‌توانیم بگوییم که تفاوت هایی میان آنها وجود دارد. البته باید بدانید که این تفاوت ها جزئی بوده و در اثر یکپارچه شدن دنیای امروز این تفاوتها روز به روز کمتر می‌شوند. در ادامه با برخی از تفاوت های میان این دو نسخه از زبان انگلیسی آشنا می‌شوید.

جملات و عبارات کوتاه کاربردی در مکالمات انگلیسی مطلب ویژه

ضرب المثل ها و اصطلاحات انگلیسی با ترجمه فارسی مطلب ویژه

ضرب المثل ها و اصطلاحات انگلیسی با ترجمه فارسی English Proverbs

در این مطلب ضرب المثل ها و اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی را با ترجمه فارسی قرار داده ایم. این ضرب المثل ها و اصطلاحات به صورت الفبایی مرتب شده و به شما کمک می کند تا به راحتی ضرب المثل یا اصطلاح مورد نظر خود را بیابید. لازم به ذکر است این لیست در آینده تکمیل خواهد شد. با ما همراه باشید.

مجموعه آموزش زبان تخصصی خلبانی و مکالمات هوانوردی AirSpeak یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش زبان تخصصی هوانوردی و خلبانی است. این مجموعه کاری است از انتشارات Pearson Longman و به اعتبار ... - بیشتر بخوانید
در این مطلب از زبان پژوه اطلاعات کاملی به همراه شرح مراحل آزمون MSRT خدمت شما زبان پژوهان گرامی گردآوری شده است. آزمون MSRT در واقع همان MCHE است که توسط اداره بورس و امور دانشجویان خارج ... - بیشتر بخوانید

نرم افزارهای مورد نیاز

به ما اعتماد کنید

logo-samandehi

آخرین دیدگاه‌ها

 • نوشته شده توسط saeed abdollahi Nasab

  سلام پسورد اشتباهه لطفا اصلاح کنید . ممنون بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط رضا

  مرسی از برنامه های خوبتون. بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط شیوا

  باسلام درسایت دیگری این فایل رایگان بود برای دانلودکردن ایا… بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط فاطیما

  سلام چطور میتونم مجموعه مادر و کودک رو تهیه کنم؟ بیشتر بخوانید

 • نوشته شده توسط mahmood

  سلام پسورد فایل زیپ اشتباهه برا من باز نمیکنه فایلو… بیشتر بخوانید

آخرین مطالب آرشیو ها

مشترک دائم ما باشید

عضویت در خبرنامه

‫با اشتراک در خبرنامه آخرین مطالب سایت در ایمیل شما خواهد بود.

‫ایمیل شما کاملا محفوظ است.