ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  مرجع تخصصی منابع آموزشی زبان های خارجی
  امروز جمعه - 31 خرداد 1398

  • دانلود زبان انگلیسی تخصصی بازرگانی و تجارت Intelligent Business
  • دانلود زبان تخصصی توریسم و گردشگری Career Paths: Tourism
  • دانلود زبان انگلیسی تخصصی پزشکی Career Paths: Medical
  • دانلود زبان تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری Career Paths: Finance

دانلود کتاب تاریخ ادبیات انگلیسی Literary Landscapes مطلب ویژه

دانلود کتاب تاریخ ادبیات انگلیسی Literary Landscapesدر این مطلب کتاب تاریخ ادبیات زبان انگلیسی با نام اصلی Literary Landscapes را خدمت شما زبان دوستان و علاقمندان به زبان انگلیسی معرفی می نماییم. کتاب Literary Landscapes کتابی است پیرامون تاریخ ادبیات انگلیسی که از دوران مدرنیسم تا پست کلونیالیزم را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل موشکافانه قرار داده است. تاریخ ادبیات زبان انگلیسی برای دانشجویان و اساتید گرایش ادبیات زبان انگلیسی می تواند بسیار جالب باشد. امید است این کتاب مورد توجه این قشر از کاربران زبان پژوه واقع شده باشد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت نمایید.

 

 

دانلود کتاب درآمدی بر انگلیسی باستان An Introduction to Old English مطلب ویژه

دانلود کتاب درآمدی بر انگلیسی کهن An Introduction to Old Englishکتاب حاضر به بررسی زبان انگلیسی در دهه‌ها و سده های پیشین می پردازد. دانستن تاریخ ادبیات برای بسیاری از افرادی که در حوزه‌ی ادبیات و زبان انگلیسی فعالیت می کنند امری ضروری و کاربردی است. این کتاب شاید بیشتر مورد توجه دانش پژوهان و اساتید رشته‌ی زبان انگلیسی گرایش ادبیات باشد. در این کتاب به بررسی ساختار اسامی، صفات، افعال و دیگر اجزای پایه‌ی زبان در سده های پیشین پرداخته شده است. در کل منبعی بسیار عالی برای مطالعه در خصوص چگونگی ایجاد تغییر و تحولات در سیر تاریخی زبان انگلیسی می باشد. هم اکنون این کتاب ارزشمند را می توانید از زبان پژوه دریافت فرمایید.

 

دانلود کتاب تاریخ مختصر ادبیات زبان انگلیسی A Brief History of English Literature مطلب ویژه

دانلود کتاب تاریخ مختصر ادبیات زبان انگلیسی A Brief History of English Literatureدر این مطلب کتاب تاریخ مختصر ادبیات زبان انگلیسی را با نام A Brief History of English Literature خدمت شما زبان پژوهان و به خصوص اساتید و دانشجویان و علاقمندان به رشته ادبیات انگلیسی معرفی می نماییم. کتاب حاضر به بررسی تاریخ ادبیات انگلیسی به صورت خلاصه می پردازد. این سری کتب مخصوص دانشجویان گرایش ادبیات زبان انگلیسی منتشر می شود. سایر دانشجویان و محققان نیز می توانند از این کتب بهره گیرند. مبدا بررسی این کتاب ادبیات از زمان Beowulf تا عصر حاضر می باشد. نویسنده این کتاب John Peck و ناشر آن Palmac می باشد. امید است مورد توجه شما کاربران گرامی زبان پژوه واقع گردد. در ادامه می توانید به دریافت کتاب اقدام نمایید.

مجموعه آموزش زبان تخصصی خلبانی و مکالمات هوانوردی AirSpeak یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش زبان تخصصی هوانوردی و خلبانی است. این مجموعه کاری است از انتشارات Pearson Longman و به اعتبار ... - بیشتر بخوانید
  با توجه به کثرت منابع موجود در بازار آشفته ی زبان انگلیسی در این مطلب سعی می کنم تا برترین منابع موجود برای کسب نمره ی حداقل 7 در آزمون آیلتس را معرفی کنیم. البته زبان آموزان عزیز ... - بیشتر بخوانید

آخرین دیدگاه‌ها

آخرین مطالب آرشیو ها

برترین مطالب

مشترک دائم ما باشید

عضویت در خبرنامه

‫با اشتراک در خبرنامه آخرین مطالب سایت در ایمیل شما خواهد بود.

‫ایمیل شما کاملا محفوظ است.

نرم افزارهای مورد نیاز

به ما اعتماد کنید

logo-samandehi

تبلیغات