telegram کانال تلگرام زبان پژوه

کتاب تاریخ ادبیات زبان انگلیسی Literacy Landscapes

 

در این مطلب کتاب تاریخ ادبیات زبان انگلیسی با نام اصلی Literary Landscapes را خدمت شما زبان دوستان و علاقمندان به زبان انگلیسی معرفی می نماییم. کتاب Literay Landscapes کتابی است پیرامون تاریخ ادبیات انگلیسی که از دوران مدرنیسم تا پست کلونیالیزم را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل موشکافانه قرار داده است. تاریخ ادبیات زبان انگلیسی برای دانشجویان و اساتید گرایش ادبیات زبان انگلیسی می تواند بسیار جالب باشد. امید است این کتاب مورد توجه این قشر از کاربران زبان پژوه واقع شده باشد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت نمایید.

کتاب درآمدی بر انگلیسی کهن an introduction to old english

کتاب حاضر به بررسی زبان انگلیسی در دهه‌ها و سده های پیشین می پردازد. دانستن تاریخ ادبیات برای بسیاری از افرادی که در حوزه‌ی ادبیات و زبان انگلیسی فعالیت می کنند امری ضروری و کاربردی است. این کتاب شاید بیشتر مورد توجه دانش پژوهان و اساتید رشته‌ی زبان انگلیسی گرایش ادبیات باشد. در این کتاب به بررسی ساختار اسامی، صفات، افعال و دیگر اجزای پایه‌ی زبان در سده های پیشین پرداخته شده است. در کل منبعی بسیار عالی برای مطالعه در خصوص چگونگی ایجاد تغییر و تحولات در سیر تاریخی زبان انگلیسی می باشد. هم اکنون این کتاب ارزشمند را می توانید از زبان پژوه دریافت فرمایید.

تاریخ مختصر ادبیات زبان انگلیسی A Brief History of English Literature

در این مطلب کتاب تاریخ مختصر ادبیات انگلیسی را با نام A Brief History of English Literature خدمت شما زبان پژوهان و به خصوص اساتید و دانشجویان و علاقمندان به رشته ادبیات انگلیسی معرفی می نماییم. کتاب حاضر به بررسی تاریخ ادبیات انگلیسی به صورت خلاصه می پردازد. این سری کتب مخصوص دانشجویان گرایش ادبیات زبان انگلیسی منتشر می شود. سایر دانشجویان و محققان نیز می توانند از این کتب بهره گیرند. مبدا بررسی این کتاب ادبیات از زمان Beowulf تا عصر حاضر می باشد. نویسنده این کتاب John Peck و ناشر آن Palmac می باشد. امید است مورد توجه شما کاربران گرامی زبان پژوه واقع گردد. در ادامه می توانید به دریافت کتاب اقدام نمایید.

شما اینجا هستید: خانه گرایش ها - Academic English ادبیات انگلیسی - Literature تاریخ ادبیات - History of Literature

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی