telegram کانال تلگرام زبان پژوه

Heinmann English Wordbuilder

در این مطلب کتاب آموزش لغات زبان انگلیسی Heinmann English Wordbuilder را خدمت شما کاربران عزیز زبان پژوه معرفی می نماییم. این کتاب همانگونه که از نامش نیز بر پیداست، به منظور یادگیری لغات و کلمات زبان انگلیسی تهیه و تدوین شده است. با نگاهی به فهرست مطالب این کتاب در می یابیم که نویسنده آن، آقای Guy Wellman سعی داشته اکثر مطالب و مباحث مورد نیاز زبان آموزان را در این کتاب با تصویر و تمرینات متعدد پوشش دهد. برای مثال کتاب حاوی لغاتی در رابطه با سن، روابط خانوادگی، اشیا، مکانها، کشورها و ... می باشد. کتاب حاضر را به همه زبان آموزان مبتدی و متوسط توصیه می کنیم.

کتاب 1100 لغات پرکاربرد زبان انگلیسی 1100 Word You Need to Know 5th

در این مطلب کتاب 1100 لغت پرکاربرد انگلیسی را با نام 1100 Words You Need to Know خدمت شما زبان آموزان گرامی معرفی می کنیم. این کتاب یکی از مشهورترین و رایج ترین کتاب های یادگیری لغات زبان انگلیسی در میان زبان آموزان سطح متوسط و پیشرفته است. اکثر زبان آموزان پس از کتاب مشهور 504 لغت ضروری انگلیسی به مطالعه کتاب 1100 واژه می پردازند. این کتاب به معرفی لغات پرکاربرد و البته اندکی دشوار در زبان انگلیسی می پردازد. در ادامه مطلب بیشتر به معرفی این کتاب ارزشمند خواهیم پرداخت.

ساختار لغات زبان انگلیسی English.Vocabulary.Elements

در این مطلب کتاب ریشه یابی لغات و واژگان زبان انگلیسی (English Vocabulary Elements) را خدمت شما زبان آموزان گرامی تقدیم می کنیم. کتاب حاضر همانگونه که از عنوانش بر می آید به بررسی نحوه تشکیل لغات و کلمات زبان انگلیسی می پردازد. همانگونه که می دانیم، دانستن ریشه و نحوه تشکیل واژگان انگلیسی نقشی اساسی در درک و به یاد سپاری موثر کلمات انگلیسی دارد. در ادامه بیشتر در مورد کتاب حاضر به بحث می پردازیم.

Check Your English Vocabulary For Living in UK

در این مطلب به معرفی کتاب لغات ضروری زبان انگلیسی برای زندگی در انگلستان (Check Your English Vocabulary for Living in the UK) برای علاقمندان به زبان انگلیسی و آندسته از افرادی که قصد مهاجرت و اقامت در انگلستان را دارند می پردازیم. همانگونه که از نام این کتاب نیز مشخص است، به بررسی لغات کاربردی و ضروری زبان انگلیسی برای مهاجرت کنندگان به انگلستان می پردازد. در ادامه به بررسی بیشتر این کتاب می پردازیم.

Test Your English Vocab Upper

در این مطلب نیز به معرفی سطح پیشرفته از سری کتابهای لغات پرکاربرد زبان انگلیسی (Test Your English Vocabulary) می پردازیم. در چند مطلب پیشین سطوح مبتدی و متوسط آن را خدمت شما زبان پژوهان گرامی معرفی نمودیم. در این مطلب به معرفی سطح پیشرفته این کتاب برای آندسته از زبان آموزانی می پردازیم که دو سطح پیشین را گذرانده و یا سطح دانش زبانی شان در حد بسیار عالی است. در ادامه به بررسی بیشتر این کتاب و موضوع یادگیری لغات و واژگان زبان انگلیسی می پردازیم.

Test Your English Vocab Pre Upper

 

در این مطلب نیز از سری کتاب های لغات کاربردی زبان انگلیسی (Test Your English Vocabulary) سطح Pre-Intermediate و Intermediate (پیش متوسط و متوسط) آن را خدمت شما زبان آموزان و علاقمندان به زبان انگلیسی معرفی می نماییم. نسخه مبتدی این اثر در مطلب دانلود کتاب لغات زبان انگلیسی Test Your English Vocabulary Elementary در دسترس می باشد. نسخه مبتدی این کتاب به بررسی لغات رایج و کاربردی زبان انگلیسی در سطح مبتدی پرداخته و بیشتر کلمات و لغات ساده تر را نسبت به این نسخه معرفی نموده است. کتاب حاضر نسخه پیش متوسط و متوسط این سری کتاب ها می باشد. این نسخه مختص کسانی است که سطح زبان انگلیسی شان خوب و در حد متوسط می باشد. همچنین به زبان آموزان مبتدی توصیه می کنیم برای نظم بخشیدن در یادگیری لغات و واژگان انگیسی شان ابتدا نسخه Elementary آن را دریافت و مطالعه نمایند. در ادامه به بررسی بیشتر این کتاب می پردازیم.

Test Your English Vocab Elem

در این مطلب کتاب Test Your Vocabulary in Use سطح مبتدی (Elementary) را خدمت شما زبان پژوهان گرامی معرفی می نماییم. در این کتاب همانگونه که از نامش بر می آيد به بررسی واژگان کاربردی و رایج زبان انگلیسی در سطح مبتدی پرداخته شده است. این کتاب مناسب کسانی است که قصد یادگیری لغات از سطوح بسیار پایین را داشته و اصطلاحا زبان پژوه سطح Elementary می باشند. اگر شما هم می خواهید زبان انگلیسی را از ابتدا شروع کنید، مطالعه این کتاب برای شما زبان آموز گرامی خالی از لطف نخواهد بود. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع و بحث یادگیری لغات و واژگان زبان انگلیسی می پردازیم.

OneStepAheadWords

 

کتاب One Step Ahead که امروز به بررسی آن می پردازیم، به منظور تقویت دایره واژگانی و لغات زبان انگلیسی زبان آموزان تهیه و تدوین شده است. در این کتاب سعی شده به شیوه های متفاوتی دانش لغوی زبان آموزان را محک زده و در بوته آزمایش قرار داده شود.از دیر باز یکی از اساسی ترین ارکان یادگیری زبان، به یادسپاری و تقویت لغات زبان پژوهان بوده است. به طور یقین می توان گفت زبان آموزان مبتدی اکثرا با حفظ لغات به شیوه سنتی به یادگیری زبان پرداخته و در مراحل بعدی به مسائلی همچون گرامر، Idiom ها، Slang ها و ... رسیده اند.

504 Absolutely Essential Words.6th.Ed

کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی را همه زبان آموزان می شناسند. بسیاری از آنهایی که امروزه به بالا بودن دانش زبانی شان افتخار می کنند از همین کتاب شروع کرده اند. به واقع کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی که به جرات می توان گفت از پرفروش ترین کتب زبان انگلیسی در دهه اخیر هم بوده منبع مفیدی برای اکثر زبان آموزانی است که می خواهند در حد متوسط لغاتشان را تقویت نمایند.

Test Your Vocabulary 3

 

سری کتاب های آموزش لغات زبان انگلیسی که با نام Test Your Vocabulary‌ تاکنون سطوح اول و دومش در زبان پژوه معرفی شده، به بررسی لغات کاربردی و رایج در زبان انگلیسی از سطوح مبتدی تا پیشرفته می پردازد. یکی از مزایای مجموعه کتاب های Test Your Vocabulary سطح بندی شدن آنهاست. بدین ترتیب افرادی که قصد یادگیری لغات انگلیسی را از همان ابتدا تا سطوح پیشرفته را دارند می توانند بصورت بسیار منسجم به یادگیری این لغات بپردازند.

شما اینجا هستید: خانه منابع آموزشی - Resources لغت - Vocabulary

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی