telegram کانال تلگرام زبان پژوه

مهارت های ریدینگ زبان انگلیسی Critical Reading Skills and Strategies

 

در کتاب حاضر به بررسی استراتژی ها و مهارت های مهم ریدینگ و خواندن متون زبان انگلیسی پرداخته شده است. کتاب MindScapes: Critical Reading Skills and Strategies سعی دارد با ارایه راهکارها و معرفی مهارت ها و استراتژی هایی به کمک آن دسته از زبان آموزانی بیاید که در خواندن متون انگلیسی و درک مفاهیم آن مبتدی بوده و دارای مشکل می باشند. این کتاب قطور 650 صفحه ای شامل 4 بخش و 8 فصل می باشد که در این فصول به مباحثی همچون درک ساختار متون انگلیسی، درک هدف اصلی متن به صورت صریح و ضمنی، درک علایم و علامت گذاری و یادداشت برداری از متن، خواندن نقادانه متن و ... وجود دارد. در ادامه بیشتر با این کتاب آشنا می شویم.

 آموزش تندخوانی انگلیسی | Speed Reading Bill McDowell

 

کتاب آموزش تندخوانی با نام Speed Reading به زبان انگلیسی یکی از منابع آموزش تند خوانی و تقویت حافظه می باشد. این کتاب با متد ها و روش های ابداعی خود نویسنده سعی دارد مهارت تندخوانی متون را به خوانندگانش آموزش دهد. همانطور که می دانیم مهارت تندخوانی یکی از مهارت های لازم برای کسانی است که قصد مطالعه کتاب و مقاله را در کمترین زمان و بیشترین بازدهی دارند می باشد. این کتاب سعی دارد این مهارت ها را به شیوه ای نوین و به روش آقای McDowell آموزش دهد. کتاب نثر شیوایی دارد و هر خواننده ای را به خود جلب می کند. در ادامه با توضیحات بیشتر و لینک مستقیم دانلود این کتاب در خدمتتان هستیم.

درک مطلب زبان انگلیسی Junior Comprehension 123

سری کتاب های درک مطلب زبان انگلیسی Juinior Comprehension عنوان مطلبی است که اکنون به بررسی آن می پردازیم. همواره درک مطلب انگلیسی یکی از اساسی ترین و مهمترین مهارت ها در یادگیری زبان انگلیسی بوده است. در این مطلب سری کتاب های درک مطلب سه گانه Junior Comprehension را خدمت شما زبان پژوهان گرامی معرفی می نماییم. این سری کتاب ها منبع بسیار مناسبی برای تقویت مهارت Reading و درک مطلب در زبان انگلیسی است. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع می پردازیم.

select Readings Upper Intermediateکتاب ریدینگ انگلیسی Select Readings که یکی از بهترین کتاب ها در حوزه درک مطلب انگلیسی می باشد هم اکنون موضوع بحث زبان پژوه در این مطلب می باشد. کتابی که هم اکنون به معرفی آن می‌پردازیم نسخه‌ی دیگری از کتاب معروف Select Readings می باشد. در این نسخه که آخرین نسخه و سطح پیشرفته آن می باشد، Reading ها کمی پیچیده تر از نسخ قبلی شده اند. نسخه های Select Reading مبتدی و نیز Select Readings سطح متوسط از این مجموعه‌ی سه جلدی را می توانید در سایت بیابید. همانگونه که می دانید بخش Reading یا مهارت خواندن و درک مطلب یکی از بخش های اساسی در آموزش زبان انگلیسی می باشد. اغلب زبان آموزان ابتدا با یادگیری لغات و سپس خواندن متون انگلیسی شروع به یادگیری آن می کنند. در آزمون های بین المللی مانند امتحان آیلتس و یا امتحان تافل نیز بخش Reading یکی از بخش های مهم و اساسی این آزمونها می باشد. پس سعی کنید همیشه مهارت Reading خود را روز به روز بهبود بخشید.

کتاب ریدینگ انگلیسی select Readings Pre Intermediateکتاب ریدینگ انگلیسی Select Readings که نسخه‌ی Intermediate آن را می توانید در مطلب دانلود کتاب Select Readings برای افزایش مهارت درک مطلب انگلیسی مشاهده نمایید، یکی از بهترین کتاب ها در حوزه تقویت Reading و مهارت خواندن و درک مطلب در زبان انگلیسی می باشد. امروزه شاید کمتر کسی را بتوان یافت که به دانشگاه رفته باشد ولی اسم این کتاب را نشنیده باشد! کتاب Select Readings به همراه چند کتاب دیگر از جمله Concepts and Comments دیر زمانی است که در دانشگاههای کشور به عنوان مواد درسی برای درس زبان عمومی تدریس می شوند. کتاب حاضر نسخه Pre-Intermediate یا پیش متوسط این مجموعه سه جلدی می باشد. این کتاب ویژه افرادی تدوین شده که مهارت درک مطلب انگلیسی شان بسیار پایین بوده و خواهان تقویت آن می باشند. هم اکنون می توانید این کتاب را از زبان پژوه دریافت دارید.

دانلود آموزش درک مطلب زبان انگلیسی Reading Comprehension Boosters

کتاب ریدینگ زبان انگلیسی Reading Comprehension Boosters تلاش دارد تا با ارایه‌ی یک مجموعه Reading ها به بهبود مهارت درک مطلب و به اصطلاح Comprehension زبان آموز کمک نماید. در این کتاب همانطور که از روی جلدش نیز مشخص است، نگارنده 100 درس آماده درک مطلب انگلیسی برای این منظور تدوین نموده است. درجه سختی این کتاب از 5، 3 می باشد. این بدان معنی است که کتاب مذکور برای افرادی با دانش زبانی متوسط به بالا کارایی خواهد داشت. پس اگر شما بسیار مبتدی هستید این کتاب چندان مناسب شما نمی باشد. در عوض افرادی که سطح مبتدی را پشت سر نهاده و سعی در تقویت مهارت درک مطلب خود دارند، می توانند از این کتاب به خوبی بهره مند گردند. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت دارید.

Reading Intermediateکتاب درک مطلب زبان انگلیسی Reading Intermediate یک سطح بالاتر از کتاب Reading Elementary است که در مطالب پیشین در زبان پژوه خدمتتان معرفی شد. در این کتاب نیز کماکان با یک مجموعه متون خواندن و درک مطلب مواجه هستیم. در این سری متون درک مطلب (Reading) به طور طبیعی کمی مشکل تر از سطح Elementary آن می باشند. این کتاب مخصوص کسانی تدوین شده که دوره‌ی مبتدی آن را مطالعه کرده و یا مهارت Reading شان در حد متوسط می باشد. هم اکنون می توانید کتاب Reading Intermediate را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

Oxford Elementary Reading ریدینگ انگلیسی آکسفورد

کتاب ریدینگ انگلیسی آکسفورد سطح مبتدی با نام Reading Elementary مخصوص افراد مبتدی و زبان آموزانی است که به تازگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده و قصد دارند از ابتدا شروع کنند. این کتاب برای این طیف افراد بسیار کاربردی و مفید است. در کتاب Reading های ساده ای برای آماده سازی زبان آموزان مبتدی برای متون درک مطلب مشکل تر و پیچیده تر در زبان انگلیسی تدوین شده است. بدون توضیح بیشتر می رویم سراغ دانلود کتاب از زبان پژوه. هم اکنون کتاب Reading Elementary آماده دریافت از زبان پژوه می باشد.

کتاب ریدینگ زبان انگلیسی Advanced Reading Powerکتاب آموزش ریدینگ زبان انگلیسی پیشرفته Advanced Reading Power یکی از بهترین کتاب ها در حوزه‌ی تقویت مهارت Reading و خواندن و درک مطلب در زبان انگلیسی است. با این کتاب می توانید سطح مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید. همانطور که می دانید مهارت خواندن یکی از مهارت های اساسی و پایه برای یک زبان آموز می باشد. حال چه این زبان آموز مبتدی باشد و چه حرفه ای خواند و درک مطلب انگلیسی برای وی لازم و ضروری است. این موضوع در جوامعی مثل جامعه ما که در آن زبان انگلیسی به عنوان Foreign Language یا همان زبان خارجی شناخته می شود، اهمیت دو چندان می یابد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت دارید.

کتاب مهارت های ریدینگ و رایتینگ زبان انگلیسی Reading and Writingکتاب مهارت های ریدینگ و رایتینگ زبان انگلیسی (Reading and Writing Skills) همانطور که عنوانش نشان می دهد، ویژه افزایش و تقویت مهارت های خواندن و درک مطلب و نیز نگارش در زبان انگلیسی می باشد. در این کتاب نویسنده سعی داشته خواننده را با مهارت های خواندن و نوشتن متون به زبان انگلیسی بیشتر آشنا کرده و وی را برای این امر آماده نماید. همانطور که مستحضرید مهارت های مطالعه و نگارش متون خصوصا در آزمونهایی بین المللی همچون آزمون آیلتس، آزمون تافل و نیز آزمون جی آر ئی نقشی اساسی را ایفا می نمایند. یک داوطلب با فراگیری این مهارت ها به آسانی می تواند بخش های Reading و Writing این آزمون ها را پشت سر گذاشته و نمره خوبی نیز از این بخش ها نصیبش گردد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت دارید.

شما اینجا هستید: خانه منابع آموزشی - Resources درک مطلب - Reading

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی