telegram کانال تلگرام زبان پژوه

زبان تخصصی کامپیوتر به صورت صوتی

 

در این مطلب زبان تخصصی رشته کامپیوتر را برای شما کاربران محترم به صورت صوتی که توسط استاد مظفری تدریس شده در ده جلسه آماده کرده ایم. هر بخش حاوی مطالب و نکات جدیدی است که استاد در کلاس درس مطرح می کنند. عموما دانشجویان رشته های مهندسی (و البته دانشجویان سایر رشته ها) در بحث زبان انگلیسی بسیار ضعیف عمل می کنند و دلیل این مشکل هم نبود پایه زبان انگلیسی این دانشجویان است. امید است با این مطالبی که در باب زبان تخصصی رشته های دانشگاهی در زبان پژوه ارایه می شود گامی در جهت برطرف کردن این مشکل برداشته شده باشد. هم اکنون این مجموعه ارزشمند را می توانید از زبان پژوه دریافت دارید.

زبان تخصصی کامپیوتر و ICT

زبان تخصصی کامپیوتر و ICT کتابی است که هم اکنون به معرفی آن می پردازیم. در این کتابچه که به قلم استاد حسین حاجی رسولی ها نگاشته شده به بررسی بخش درک مطلب و به اصطلاح Comprehension های مرتبط با رشته های علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) پرداخته شده است. لازم به ذکر است به منظور حفظ حقوق نویسنده تنها فصل اول کتاب در سایت برای استفاده دانشجویان و علاقمندان به رشته های علوم رایانه و ارتباطات قرار می گیرد. هم اکنون امکان دانلود این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دارید.

لینک دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه‌ی مطلب ...

کتاب زبان تخصصی فناوری اطلاعات و آی تی Professional English in Use ICT

 در این مطلب کتاب زبان تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را خدمت شما زبان آموزان و علاقندان به زبان انگلیسی تقدیم می کنیم. سری کتابهای Professional English in Use از دانشگاه معظم کمبریج یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان تخصصی رشته های مختلف می باشد. یکی از این سری کتب کتاب زبان تخصصی ICT یا همان فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. این کتاب مختص دانشجویان، اساتید و علاقمندان به رشته هایی همچون مهندسی کامپیوتر گرایش های سخت افزار و نرم افزار و نیز رشته IT یا همان فناوری اطلاعات و نیز رشته هایی مانند علوم کامپیوتر، مخابرات و ... می باشد. این دسته از علاقمندان می توانند با دریافت و مطالعه‌‌ی این کتاب به بهبود زبان انگلیسی خود در حوزه‌ی کاری مربوط به خودشان، یعنی فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک شایانی نمایند. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت دارید.

شما اینجا هستید: خانه زبان تخصصی - Prof. English کامپیوتر - Computer & IT

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی