telegram کانال تلگرام زبان پژوه

Cae Gold Exam Longman

 

کتاب راهنمای آزمون های CAE لانگمن با نام CAE Gold Plus یکی از منابع راهنمای آزمون های معتبر CAE می باشد. در این کتاب به تفصیل درباره این آزمون و مراحل آن و نیز نحوه گذراندن آن توضیح داده شده است. همانگونه که مستحضرید CAE سرنام (Acronym) کلمات Cambridge Advanced English می باشد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج بنیان نهاده شده و هم اکنون در سراسر جهان برگزار می گردد. داوطلبان آزمون CAE باید در سطح پیشرفته ای از دانش زبانی قرار داشته باشند تا بتوانند این آزمون را پشت سر بگذارند. مجموعه کتاب های CAE Gold Plus از انتشارات محبوب و معروف لانگمن یکی از بهترین منابع راهنمای این آزمون به شمار می آیند. هم اکنون این کتاب ارزشمند از زبان پژوه در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار می گیرد.

کتاب راهنمای آزمون CAE - advanced langauge practice

 

کتاب Advanced Langauge Practice به منظور آماده سازی کاربران برای آزمون CAE یا همان Certificate in Advanced English می باشد. در این کتاب شما با 30 بخش مواجه هستید که در این سی بخش نویسنده سعی کرده داوطلبان را با بخش های مختلف آزمون CAE از جمله گرامر آزمون CAE، لغات کاربردی در این آزمون و نیز Idiom ها یا اصطلاحات رایج و چند مورد دیگر آشنا کند. همچنین این کتاب دارای تمرینهایی برای یادگیری هرچه بهتر محتوای کتاب می باشد. همانگونه که می دانید آزمون CAE یکی از معتبرترین آزمونهای بین المللی بوده و برای سنجش دانش زبانی داوطلبان در سطح پیشرفته به کار گرفته می شود. امید است این کتاب نیز موجبات رضایت شما کاربران محترم را فراهم آورده باشد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دانلود نمایید.

راهنمای ریدینگ آزمون CAE CAE Exam Reading Guide

 

کتاب پیش رو مجموعه ای است از متونی که جهت کمک به داوطلبان دوره های CAE جهت آزمودن خود و به چالش کشیدن مهارت Reading خود. همانطور که اطلاع دارید CAE یکی از آزمون های مهم و سخت در عرصه ی آموزش زبان می باشد. با داشتن این متون امکان موفقیت خود را در این آزمون ها افزایش دهید. بدون هیچ سخنی می رویم سراغ دانلود مستقیم این کتاب ارزشمند. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

 

کتاب راهنمای آزمون CAE

 

این کتاب یکی از بهترین راهنماهای آزمون های CAE است. در این کتاب شما با پرسشهایی که در آزمون های CAE مطرح می گردند آشنا شده و نحوه ی پاسخدهی به آنها را یاد می گیرید. همچنین این نسخه دارای پاسخ نامه ی سوالات نیز می باشد. بدون هیچگونه توضیح اضافی ای برویم سراغ دانلود این کتاب با ارزش. هم اکنون می توانید لینک دانلود مستقیم این کتاب با ارزش را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

شما اینجا هستید: خانه آزمون ها - Exams سی ای ئی - CAE راهنما - Help

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی