telegram کانال تلگرام زبان پژوه

لغات ضروری جی ار ای Essential Words for the GRE

 

کتاب لغات ضروری امتحان GRE یکی از مفید ترین و به روز ترین منابع موجود برای آزمون GRE می باشد. با این کتاب تا حدود زیادی خیالتان از بابت بخش لغات و واژگان آزمون GRE راحت خواهد بود. آزمون های GRE یکی از مهمترین آزمونهای زبان انگلیسی در سطوح بالایی همانند کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. داوطلبان این آزمون را غالبا افرادی تشکیل می دهند که قصد ارتقای سمت خود و بالابردن رتبه‌ی علمی شان را در دانشگاه ها و مراکز علمی دارند. در این آزمون مباحث مختلفی مطرح می شود. یکی از این مباحث بحث آشنایی با لغات زبان انگلیسی در سطحی دشوار می باشد. این کتاب دقیقا برای این منظور تهیه و تدوین شده و کاری است از انتشارات موفق Barron که پیش تر کتاب های معروفی مانند 504 واژه ضروری انگلیسی و نیز 1100 واژه ای که باید بدانید را در کارنامه درخشان خود دارد. بدون هیچ گونه توضیحی می رویم سراغ دانلود این کتاب ارزشمند از زبان پژوه.

مرور سریع لغات امتحان جی آر ای GRE Vocabulary Flash Review

کتاب مرور سریع لغات آزمون جی آر ای GRE Vocabulary Flash Review مجموعه‌ی کاملی است از لغات و واژگانی که شما دقیقا قبل از آزمون GRE نیاز به مرور و حفظ کردن آنها دارید. همچنین یکی دیگر از ویژگی های این کتاب آوردن Synonym ها یا همان مترادف های کلمات می باشد. این ویژگی در به یاد سپاری واژگان بسیار مفید و موثر بوده و کمک شایانی به داوطلبان می نماید. حدود 600 واژه مهم در این مجموعه گردآوری و تدوین شده است. به جرات می توان گفت با دانستن این واژگان می توانید با درصد تضمین بالایی نمراتی عالی را در بخش واژگان جی آر ئی کسب نمایید. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

کتاب لغات ضروری وبستر Websters New World Essential Vocabulary

 

در این مطلب به معرفی کتاب لغات ضروری زبان انگلیسی Webster's Essential Vocabulary می پردازیم. کتاب حاضر منبع لغات و واژگان ضروری آزمون های SAT‌ و جی آر ای (GRE) می باشد. شما با داشتن این کتاب بر بسیاری از واژگان به کار رفته در آزمون های مذکور تسلط کافی خواهید داشت. همانطور که می دانید دانستن واژگان کلیدی است برای فهم معنای متون ارایه شده به منظور آزمایش سطح خواندن و درک مطلب داوطلبان. بنابراین شما با این کتاب می توانید به اصطلاح با یک تیر دو نشان بزنید. هم واژگان را یاد بگیرید و هم بتوانید مفهوم متون قسمت Reading را متوجه شوید. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

شما اینجا هستید: خانه آزمون ها - Exams جی آر ای - GRE لغات - Vocabulary

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی