telegram کانال تلگرام زبان پژوه

The Complete GRE 2014

در این مطلب به معرفی راهنمای جامع آزمون های جی آر ای (Gruber's Complete GRE Guide 2014) می پردازیم. در این کتاب به صورتی کاملا جامع و کاربردی به مباحث مطروحه در آزمون جی آر ای اشاره می شود. امتحان GRE یکی از آزمونهای بین المللی در حوزه سنجش مهارت های دانش آموختگان و داوطلبان دوره های ارشد و دکتری دانشگاههای جهان است. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع می پردازیم.

Barrons 6 GRE Practice Tests

در این مطلب کتاب راهنمای امتحان GRE را خدمت شما زبان پژوهان عزیز معرفی می نماییم. امتحان جی آر ای نیز مانند دیگر آزمون های بین المللی زبان انگلیسی همچون آزمون تافل و امتحان آیلتس به منظور محک زدن دانش زبانی و اطلاعات عمومی داوطلبان آن تدوین شده است. این آزمون نیز مانند آزمونهای آیلتس و تافل از بخش های مختلفی تشکیل شده و هر بخش به سنجش یکی از ابعاد اطلاعات زبانی و عمومی داوطلب می پردازد. در ادامه به بررسی بیشتر آزمون جی آر ای و نیز کتاب 6 تمرین جی آر ای از انتشارات Barron می پردازیم.

Master The GRE 2010

 

آزمون GRE مخفف کلمات General Record Examination می باشد که بیشتر در سطوح کارشناسی ارشد و دکترا کاربرد دارد. کتاب راهنمای جامع آزمون های جی آر ای (GRE) یکی از بهترین منابع راهنمای امتحان GRE می باشد. آزمون های GRE هر ساله توسط مراکز معتبر این آزمون در سراسر جهان برگزار می گردد. کتاب حاضر نسخه 2010 از انتشارات Peterson می باشد. در این کتاب مانند تمامی منابعی که پیشتر در زبان پژوه معرفی شد بر تمام جنبه های آزمون جی آر ای پرداخته شده و به تفضیل در مورد هر یک سوال، مثال، نکته و توضیح آورده شده است. داوطلبان آزمون های GRE می توانند از این کتاب نهایت استفاده را ببرند. هم اکنون می توانید کتاب Master The GRE را از زبان پژوه دریافت دارید.

دانلود راهنمای امتحان gre 2013 - Cracking the GRE 2013

 

سری کتاب های راهنمای آزمون جی آر ئی Cracking the GRE‌ برای اکثر زبان پژوهان کتابهای آشنایی هستند. در این مطلب قصد داریم آخرین نسخه این کتاب یعنی چاپ سال 2013 را خدمت شما زبان دوستان عزیز معرفی و تقدیم نماییم. همانگونه که قبلا هم در زبان پژوه یادآوری کرده ایم، آزمون GRE یکی از مهمترین آزمونها برای سنجش دانش دانشجویان ارشد و دکترا در مباحث عمومی مثل ریاضی و لغات و مقاله نویسی می باشد. در این آزمون سعی شده استعدادهای افرادی را که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالا را دارند سنجیده شود. امروزه این آزمون یکی از رایج ترین آزمون ها پس از امتحان تافل و آیلتس می باشد. واژه مخفف GRE نیز از سه واژه General Record Examination به معنی آزمون دانش عمومی برگرفته شده است. هم اکنون می توانید نسخه 2013 این کتاب را از زبان پژوه دریافت نمایید.

لینک دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه‌ی مطلب ...

کتاب راهنمای ریاضی آزمون gre

 

آزمون GRE یکی از مواردی است که علاقمندان به ادامه‌ی تحصیل در خارج از کشور (به ویژه در آمریکا) باید به خوبی از پس آن برآیند. یکی از بخش‌های این آزمون قسمت ریاضی آن است که برای دانشجویان فنی اهمیت ویژه‌ای دارد. این کتاب با مثالها و نمونه سوالات فراوان و دسته بندی شده یکی از بهترین منابع مطالعه‌ی ریاضی GRE است. سال گذشته آزمون GRE مورد بازنگری و ویرایش قرار گرفت اما این کتاب هنوز هم یکی از مهم‌ترین و کامل‌ترین مراجع این آزمون به شمار می رود. بر اساس تجربه شخصی، مطالعه و حل تک تک تمرینات این کتاب (بعد از کتاب های رسمی که برگزارکننده آزمون یعنی ETS منتشر کرده است) توصیه می شود. هم اکنون می توانید این کتاب را از زبان پژوه دریافت نمایید.

راهنمای آزمون جی آر ای The Official Guide to the GRE

 

کتاب راهنمای آزمون GRE با نام اصلی The Official Guide to the GRE عنوان مطلبی است که در اینجا بدان می پردازیم. آزمون جی آر ای (GRE) همانگونه که مستحضرید یکی از معتبرترین و مهم ترین آزمون‌ها در سطح جهان بوده و برای سنجش دانش عمومی داوطلبان مقاطع بالاتر از کارشناسی برگزار می گردد. راهنمای مراحل آزمون جی آر ای را می توانید در زبان پژوه که به طور مفصل به مراحل آزمون و مواد آن پرداخته است مطالعه فرمایید. کتاب The Official Guide to the GRE یک راهنمای کامل برای گذراندن این آزمون با موفقیت می باشد. هم اکنون امکان دانلود این کتاب ارزشمند از طریق زبان پژوه برایتان فراهم است.

کتاب راهنمای بخش ریاضی آزمون جی آر ئی cracking the gre math subject test

 

کتاب Cracking the GRE Math Subject Test یا راهنمای بخش ریاضی آزمون GRE به آن بخش از این آزمون می پردازد که داوطلبان در آن مجبور به پاسخگویی به سوالات ریاضی این آزمون می باشند. همانگونه که می دانید آزمون جی آر ئی یکی از سخت ترین آزمون های ورودی در سطح جهان بوده و در سطوحی بالاتر از کارشناسی کاربرد دارد. در این آزمون انواع و اقسام سوالات از داوطلبان به منظور سنجش توانایی های هوشی و علمی شان مطرح می گردد. در این پست نیز ما به معرفی راهنمای بخش ریاضی این آزمون پرداخته ایم. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

کتاب راهنمای آزمون جی آر ئی NEW GRE

 

کتاب New GRE کاری از انتشارات معظم Barron یکی دیگر از منابع مهم در زمینه راهنماهای موجود برای آزمون GRE یا همان آزمون Graduate Record Examination می باشد که اغلب برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مورد نیاز خواهد بود. این کتاب مثل همیشه یک راهنمای خوب و موثر در زمینه آماده سازی داوطلبان آزمون جی آر ئی برای موفقیت در این آزمون می باشد. کتاب حاضر ویرایش نوزدهم از این سری کتب می باشد. در این ویرایش آخرین تغییرات لازم برای هماهنگی با امتحان جی آر ئی اعمال شده است. هم اکنون می توانید این منبع ارزشمند را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

کتاب راهنمای امتحان جی آر ای 1014 gre practice questions 2nd edition

 

کتاب 1014 سوال امتحانی آزمون GRE یکی از مطرح ترین و مهمترین کتب موجود برای گذراندن این آزمون مهم می باشد. در این پست ویرایش دوم این کتاب که سال 2011 به چاپ رسیده را خدمت شما کاربران محترم معرفی می نماییم. همانطور که مستحضرید آزمون جی آر ئی همیشه یکی از آزمونهای حساس بوده و به خصوص برای مقاطع بالاتر از کارشناسی تقریبا اجباری است. در این کتاب سعی شده با گردآوری 1014 سوال از این آزمون و پاسخ به آنها به قبولی داوطلبان در این آزمون کمک شود. این کتاب به حق یکی از بهترین کتب در زمینه راهنماهای موجود درباره آزمون GRE بوده و ویرایش سوم آن نیز به زودی منتشر خواهد شد. بدون هیچگونه توضیح اضافی می رویم سراغ دانلود مستقیم این کتاب ارزشمند از زبان پژوه.

راهنمای آزمون جی آر ای Barrons GRE 17th

کتاب راهنمای کامل آزمون های GRE اثر ارزشمند دیگری است از انتشارات به نام Barron. همانطور که در مطالب قبلی اشاره شد انتشارات بارون کتب ارزشمند و پرفروشی از جمله 1100 واژه ضروری که باید بدانید و 504 واژه ضروری و ده ها جلد کتاب ارزشمند دیگر که کمتر کسی نامی از آنها به خاطر دارد منتشر نموده است. یکی از این کتب همین کتابی است که هم اکنون در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم، راهنمای کامل آزمون GRE با نام Barron's GRE. ویرایش 17 ام این کتاب هم اکنون در دسترس می باشد. بدون هیچگونه توضیحی می رویم سراغ دانلود این کتاب ارزشمند از زبان پژوه.

شما اینجا هستید: خانه آزمون ها - Exams جی آر ای - GRE راهنما - Help

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی