telegram کانال تلگرام زبان پژوه

واژگان ضروری آیلتس IELTS HighScore Vocabulary List

در این مطلب به معرفی کتابی تحت عنوان فهرست لغات ضروری آیلتس برای کسب بالاترین نمره (IELTS HighScore Vocabulary List) می پردازیم. در این کتاب همانطور که از عنوانش بر می آید به معرفی ضروری ترین و پرکاربرد ترین لغات آزمون آیلتس پرداخته شده است. زبان آموزان با دانستن این سری لغات امکان کسب نمرات بالا را در امتحان آیلتس خواهند داشت. در ادامه به بررسی بیشتر آزمون آیلتس و نقش لغات در این آزمون خواهیم پرداخت. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کتاب لغات ضروری آیلتس Collins Vocabulary for IELTS

در این مطلب کتاب لغات ضروری آيلتس را خدمت شما زبان آموزان گرامی تقدیم می کنیم. این کتاب را می توان یکی از بهترین کتب در عرصه تقویت واژگان آزمون بین المللی آیلتس قلمداد کرد. همانطور که می دانید واژگان یک زبان همچون آجرهای تشکیل دهنده‌ی دیوارهای آن زبان اند. هر چقدر این آجرها قویتر و محکم تر دانسته و به خوبی به کار برده شوند زبانی قوی تر و رساتر خواهیم داشت. دانستن واژگان یکی از اصول پایه‌ی هر زبانی است. هدف این کتاب آماده سازی دانش آموزان، دانشجویان و یا علاقمندان زبان انگلیسی از لحاظ واژگانی برای آزمون های بین المللی آیلتس می باشد. بیش از هر سخن دیگر می رویم سراغ دانلود این کتاب ارزشمند از زبان پژوه.

کتاب لغات زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس Check Your English Vocabulary for IELTS

کتاب تمرین لغات آزمون آیلتس با نام Check Your English Vocabulary for IELTS همانطور که از نامش پیداست ویژه‌ی ارتفاء دایره‌ی واژگان داوطلبان آزمون زبان آیلتس جهت موفقیت در امتحان آیلتس می باشد. آزمون آیلتس یکی از مهم‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی برای کسانی است که قصد ادامه‌ی تحصیل در خارج از کشور را دارند. با این کتاب بخش لغات آیلتس را به خوبی پشت سر می گذارید. لینک دانلود مستقیم این کتاب را هم اکنون از زبان پژوه دریافت فرمایید.

شما اینجا هستید: خانه آزمون ها - Exams آیلتس - IELTS لغات - Vocabulary

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی