telegram کانال تلگرام زبان پژوه

راهنمای آزمون آیلتس ACE The IELTS

کتاب که با نام Ace The IELTS یکی از راهنماهای خوب در زمینه آزمون آیلتس و شیوه های قبولی و کسب نمره حدنصاب در آن می باشد. ویژگی کتاب راهنمای آزمون آیلتس Ace The IELTS این است که توسط یک دبیر و معلم مجرب تهیه و تدوین شده و این مورد حائز اهمیت است. چنانکه تجربه در تالیف این سری کتب نقشی اساسی ایفا می کند. این کتاب حاوی ترفند های تست زنی و تسلط بر آزمون آیلتس بوده و نکات کاربردی و مفیدی را به علاقمندان و داوطلبان این آزمون زبان انگلیسی یادآور می شود. امید است که با مطالعه این منبع کمکی به داوطلبان و هموطنان عزیر در سراسر کشور برای قبولی در این آزمون با نمره بالا شود.

در ادامه توضیحات بیشتر به زبان انگلیسی در دسترس می باشد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت نمایید.

دانلود راهنمای امتحان آیلتس IELTS Bandscore

در این مطلب یکی از منابع آزمون آیلتس آکادمیک به نام IELTS for Academic Purposes, A Short Intensive Course را خدمت شما زبان دوستان و داوطلبان آزمون آیلتس آکادمیک تقدیم می نماییم. همانگونه که مستحضرید امتحان آیلتس بر دو گونه است، نوع اول را آزمون عمومی و نوع دوم را آزمون آکادمیک می نامند. در نوع آزمون عمومی یا جنرال آیلتس سوالات به نسبت آسانتر از نوع آکادمیک آن می باشند. این آزمون به منظور تعیین سطح دانش زبانی در حد عمومی (و نه علمی و دانشگاهی) در نظر گرفته شده است. بقیه مطلب را در ادامه پی می گیریم. با ما همراه باشید.

 Complete IELTS Bands 5-6.5 راهنمای کسب نمره 5 تا 6.5 در آیلتسدر این مطلب به معرفی کتاب راهنمای کسب نمره 5 تا 6.5 در آزمون آیلتس (IELTS Complete Bands 5-6.5) می پردازیم. البته این کتاب در واقع Workbook کتابی به همین نام هست. این مجموعه که کاری است از انتشارات دانشگاه کمبریج سعی دارد با ارایه تمریناتی در جهت تقویت دانش زبانی به آمادگی داوطلبان امتحان آيلتس برای کسب نمرات بالا کمک نماید. در ادامه به بررسی بیشتر نمرات آزمون آیلتس و سطوح آنها می پردازیم. 

کتاب اشتباهات رایج در آیلتس common mistakes at ielts advanced

 

 کتاب اشتباهات رایج در آزمون آیلتس سطح پیشرفته (Common Mistakes at IELTS Advanced) به داوطلبان در تصحیح اشتباهات خود در سطوح بالاتر کمک می کند. قبلا نیز نسخه‌ی Intermediate این کتاب را با عنوان Common Mistakes at IELTS (Intermediate) برای شما کاربران عزیز در سایت قرار داده ایم. این نسخه نیز به بررسی اشتباهات رایج در آزمون بین المللی آیلتس در سطحی پایین تر ( Intermediate ) می پردازد. همانگونه که مستحضرید هم اکنون زبان آموزان بسیاری خود را برای گذراندن امتحان آیلتس و اخذ نمره بالا در این آزمون جهت پذیرش در دانشگاهها و مراکز علمی جهان آماده می کنند. این کتاب بسیار به درد این کاربران خورده و کمک می کند تا نمرات بالا را با برطرف کردن اشکالات و اشتباهات خود در امتحان آیلتس از آن خود کنند. پیشنهاد می شود اگر می خواهید کاملا مسلط پیش بروید ابتدا نسخه‌ی متوسط یا Intermediate را مطالعه کرده و سپس اقدام به مطالعه نسخه Advanced این کتاب نمایید. هم اکنون امکان دانلود این کتاب از زبان پژوه برای شما فراهم می باشد.

لینک دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه‌ی مطلب ...

کتاب 404 تست ضروری امتحان آیلتس 404 Essential Tests for the IELTS

 

404 تست ضروری آزمون آیلتس (404 Essental Tests for the IELTS) یکی از بهترین منابع آموزشی برای آزمون آیلتس می باشد. این کتاب با ارائه‌ی 404 تست استاندارد آزمون آیلتس می کوشد کاربران را برای این آزمون به شیوه موثری آماده سازد. در این مجموعه همانگونه که در آزمون آیلتس نیز مرسوم است، چهار بخش موجود می باشد. این مجموعه برای هر چهار بخش Reading (خواندن و درک مطلب)، Writing (نگارش)، Listening (شنیدار) و بالاخره Speaking (مکالمه) تست های جداگانه ای ترتیب داده است. آزمون آیلتس امروزه به یکی از مهم ترین آزمونها بعد از آزمون تافل تبدیل شده و تقریبا هم رده‌ی این آزمون محسوب می شود. امروزه مدرک آزمون آیلتس را بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان (عموما امریکا و کانادا) مورد پذیرش قرار می دهند. با این مجموعه می توانید مهارت های چهارگانه‌ی خود را برای بالابردن دانش زبانی خود محک بزنید. هم اکنون می توانید این مجموعه‌ی ارزشمند را از زبان پژوه دریافت دارید.

کتاب اشتباهات رایج در آزمون آیلتس common mistakes at ielts and how to avoid them

 

آزمون آیلتس یکی از مهمترین آزمون‌های بین المللی در زمینه‌ی زبان انگلیسی است. بسیاری از داوطلبان این آزمون، اشتباهاتی را مرتکب می شوند که اعلب یکسانند. کتاب Common Mistakes at IELTS سطح Intermediate دقیقا به همین منظور تهیه و تدوین شده و به بررسی مشکلات رایج این گروه از داوطلبان می پردازد. این کتاب با بررسی بخش های مختلف این آزمون از قبیل Listening، Speaking،Reading و Writing به صورت مجزا می پردازد. اشتباهات هر قسمت را متذکر شده و به تصحیح آن می پردازد. هم اکنون می توانید این کتاب را از زبان پژوه دریافت نمایید.

کتاب راهنمای آزمون آیلتس ielts handbook

 

در این مطلب کتاب راهنمای جامع آزمون آیلتس با نام IELST Handbook را خدمت شما زبان پژوهان گرامی تقدیم می کنیم. کتاب حاضر یکی از کتب معتبر در حوزه ی راهنمایی برای شرکت در آزمون های آیلتس می باشد. این کتاب حاوی نکاتی در رابطه با چگونگی برگزاری این آزمون، مهلت تعیین شده برای هر قسمت از آزمون (Reading، Writing، Speaking، Listening) می باشد. با مطالعه ی کتاب حاضر و داشتن اطلاعات قبلی می توان با تسلط و تمرکز بیشتری در جلسه ی امتحان حاضر شد. هم اکنون می توانید این کتاب را از زبان پژوه دریافت فرمایید.

راهنمای آزمون آیلتس IELTS Target Band 7

 

در این پست کتابی دیگر از سری کتب راهنمای گذراندن آزمون های آیلتس را خدمت شما کاربران محترم معرفی می نماییم. این کتاب منبعی عالی برای افرادی است که می خواهند بالاترین نمره را در آزمون بین المللی آیلتس کسب نمایند. همانطور که مستحضرید آزمون آیلتس یکی از مهم ترین و تعیین کننده ترین آزمون ها در سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان تحصیل یا کار در خارج از کشور می باشد. با این کتاب تا حدود زیادی با نحوه ی گذراندن و ترفندهای آن آشنایی خواهید داشت. کتاب حاضر اثر Simone Braverman می باشد. هم اکنون می توانید این کتاب را با لینک دانلود مستقیم از زبان پژوه دریافت فرمایید.

دانلود راهنمای مکالبمه آزمون آیلتس

 

در این مطلب به معرفی کتاب راهنمای مکالمه آزمون آیلتس با نام How to Prepare for IELTS Speaking در این کتاب که امروز قصد معرفی آن را داریم، به یک سری نکات و تکنیک هایی جهت آماده سازی داوطلبان آزمون آیلتس در بخش Speaking پرداخته شده است. شما با دانستن این تکنیک ها می توانید به راحتی و با سهولت و البته به شرط تلاش و کوشش مقتضی به راحتی از پس آزمون گفتار یا همان Speaking برآیید. همانطور که می دانید آزمون آیلتس از مهمترین و معتبر ترین آزمون ها در سراسر جهان محسوب می گردد و هر ساله داوطلبان بسیاری قصد شرکت در این آزمون را دارند. اکثر دانشگاههای بزرگ و مطرح جهان نیز این آزمون را ملاک تسلط داوطلبان به زبان انگلیسی در نظر می گیرند. یکی از مهمترین بخش های این آزمون نیز بخش صحبت کردن یا Speaking‌ آن است. با این کتاب تا حدود بسیار زیادی خود را برای این بخش از آزمون آماده خواهید کرد. هم اکنون این کتاب ارزشمند را می توانید از زبان پژوه دریافت فرمایید.

کتاب تست های آیلتس ielts practice tests plus

 

کتاب IELTS Practice Tests Plus یکی دیگر از کتب راهنمای آزمون های آیلتس بوده و به داوطلبان در کسب موفقیت در آزمون آیلتس کمک شایانی می نماید. در این کتاب تعدادی آزمون جهت سنجش میزان توانایی داوطلبان در پاسخگویی به سوالات آزمون آیلتس همراه با پاسخ نامه گرداوری شده است. لازم به توضیح است که فایل های صوتی کتاب نیز جهت انجام تست های بخش Listening در داخل فایل دانلودی در اختیار شما کاربران محترم می باشد. هم اکنون می توانید این مجموعه ارزشمند را از زبان پژوه با لینک مستقیم دریافت فرمایید.

شما اینجا هستید: خانه آزمون ها - Exams آیلتس - IELTS راهنما - Help

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} LangPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی